Няма по-досадно нещо от това

От: Няма по-досадно нещо от това

.. да пълниш контент в сайт. Действа кат мощно приспивателно и отегчава до смърт... При вас как действа монотонната работа, защото при мен са два вариантите - или ме приспива или ме хващат лудите:)

Е, това пък е много приятна работа мен ако питаш. Бих се захванал аз да го правя ако ти не искаш.
 
От: Няма по-досадно нещо от това

Цял ден ми мина днес да се занимавам с едни бутони за фейсбук за блогър, исках да ги поставям където ми харесва в постовете. Първо нацвъках в 30 поста сгрешен скрипт докато се усетя, че не работи. После оправих с верния. После реших да сменям темплейт на един блог,обаче реших да тествам на празен блог, който беше пренасочен към домейн. Премахнах домейна, да може да тествам, после реших да изтрия тоя блог и да направя нов, обаче кьорав карти не играе и изведнъж разбрах, че не работя на празния блог, а на другия и в един момент се оказва, че съм изтрила точно него.... Изстинах за миг, но се усетих, че мога да го върна, айде върнах го, обаче нали премахнах домейна, та си играх пак да го настройвам... и така цял ден си отиде, поне оправих бутоните :) и междувременно бях на работа и подстригах бая народ :) предимно момчета... абе като се разсейва човек и времето си лети, а работата вместо да се свърши, повече се забатачва.
 

Горе