Няма само Апостол да прави простотии Я!

mr_flower

New Member
Вдъхновен от Налудничавия Дядка реших да спретна този сайт ! В края на краищата - не може само той да се опитва да печели от пълни простотии, то стана ясно , че в мизерните номера е нишата щом дядката е "милионер". Не ми се смейте на визията на сайта - умишлена е ! Чакам Вашите мнения и ....не губете чувство за хумор!
EEEEEEEq мамка му с тия 10 поста - mizernik.com
 
От: Няма само Апостол да прави простотии Я!

Страшно оригинално....
Нито изпълнението, нито идеята ме кефят.. А повярвай ми имам чувство за хумор...
Ако таргет групата е 11-12 годишни тогава може и да има успех...
 
От: Няма само Апостол да прави простотии Я!

Страшно оригинално....
Нито изпълнението, нито идеята ме кефят.. А повярвай ми имам чувство за хумор...
Ако таргет групата е 11-12 годишни тогава може и да има успех...
тук въобще не говорим за оригинално , а за правене на пари - кво на Апостол да не са му оригинални сайтовете? Айде по-весело!
 
От: Няма само Апостол да прави простотии Я!

То правенето на пари е свързано с това което казва @ZzZaPyr за таргет групата, така че...
 
От: Няма само Апостол да прави простотии Я!

а колко 12 годишни пазаруват онлайн?
 
От: Няма само Апостол да прави простотии Я!

Какво доживях да видя. Докъде стигна народа!! Боже опази!
Тук е моментът да вкарам точната история за българщината, простащината и прочие.

Нашето момче зидар..видял, че комшията си отворил фурна и правил банички и спечелил, та решил и нашето момче да прави банички!

Шшшш ало...не на всеки се отдава да продава лайна момче! Замисли се в/у горната приказка белким ти узрее акъла и одиш станиш зидаро-мазач, а не да се занивамаш с интернет бизнес и/или компютри!
 
Последно редактирано:
От: Няма само Апостол да прави простотии Я!

@bodydoc, ти на колко години си че да викаш на човека "момче" ? Простотията е изкуство и ако не си дорасъл за нея не е нужно да даваш съвети. Възможно е не на всеки да се отдава да продава лайна, но като гледам първия линк в подписа ти явно успяваш.
 
От: Няма само Апостол да прави простотии Я!

Замисли се малко преди да тръгнеш да се "заяждаш" с хора, които не познаваш. И прави разлика м/у ПРОСТОТИЯ и ПРОСТАЩИНА.
 
От: Няма само Апостол да прави простотии Я!

Замисли се малко преди да тръгнеш да се "заяждаш" с хора, които не познаваш ...

Именно и аз това исках да ти кажа.
 
От: Няма само Апостол да прави простотии Я!

Шшшш ало...не на всеки се отдава да продава лайна момче! Замисли се в/у горната приказка белким ти узрее акъла и одиш станиш зидаро-мазач, а не да се занивамаш с интернет бизнес и/или компютри!

И това го казва човек, който продава хапчета наречени "Надървен козел" :lol: .
 
От: Няма само Апостол да прави простотии Я!

Настоящата тема е поредната която ще бъде заключена според мен ако продължавате в същия дух :wink:
 
Последно редактирано:
От: Няма само Апостол да прави простотии Я!

Абе хора обичайте се...
 
От: Няма само Апостол да прави простотии Я!

Peace \/ !
 
От: Няма само Апостол да прави простотии Я!

стига сте се карали и напъвали, че замириса :mrgreen:

Пийс!
 
От: Няма само Апостол да прави простотии Я!

Когато продаваме продукт, почти никога не продаваме самият обект на продажбата, а по-скоро усещане и очакване за резултат.
Замислете се малко по горните изречения....
Искаш ли да правиш истински бизнес - трябва да се научиш да продаваш и краставици на краставичар, и лед на северния полюс и лайна ако щеш...
Мен лично идеята на mr_flower страшно ми допада и ще се постарая да подам конструктивни решения, вместо да троля "туй няма а стани уа..." няма смисъл....

PS. "Shit happens" (an 2,5 million $ idea)
 
От: Няма само Апостол да прави простотии Я!

@bodydoc, що си изтри аватара ?
 
От: От: Няма само Апостол да прави простотии Я!

@bodydoc, що си изтри аватара ?

Аватара пък какво общо има с темата?!
 
Последно редактирано:

Горе