Няма такава държава

InvestSolution

Active Member
Биха мъж и го накараха да яде жива риба

Даниел Дереков от Плевен е зверски пребит и унижаван, докато ловял риба с приятели в блатото на село Каменец. Общински съветник от ДПС е обвинен за побоя. До агресията се стигнало, защото общинският съветник решил, че Даниел лови риба в частния му язовир, разказа Нова тв. Пред камерата им Дереков разказа, че бил принуждаван да яде сурови от двете хваната в язовира рибки. Обвинението на Методий Петков е за средна телесна повреда по хулигански подбуди. Петков е избран за съветник на изборите миналата година - човек с богато криминално минало, задържан за побой и рекет, но досега не е осъждан за нищо, установила медията. От ДПС смятат, че става въпрос за битов инцидент. „Няма политическа задача, която да е изпълнявал, да набие някой”, заяви пред Нова депутатът Митхат Метин.

В 21 век България се върна в годините от 1990 и нагоре...
 
От: Няма такава държава

Винаги е имало инциденти и дивотии, просто човек трябва да обръща внимание на позитивните неща, защото седенето пред телевизора и безсмисленото гледане на поредната идиотска случка някъде на стотици километри разстояние по никакъв начин не обогатява човек. На мен пък ми е писнало като съм на пътешествие или почивка, някой някой да почне да ми разказва криминалната хроника, все едно ми се слуша и да ми разваля настроението.
 
От: Няма такава държава

Винаги е имало инциденти и дивотии, просто човек трябва да обръща внимание на позитивните неща, защото седенето пред телевизора и безсмисленото гледане на поредната идиотска случка някъде на стотици километри разстояние по никакъв начин не обогатява човек. На мен пък ми е писнало като съм на пътешествие или почивка, някой някой да почне да ми разказва криминалната хроника, все едно ми се слуша и да ми разваля настроението.

Че кой те кара да четеш темата по време на почивката ти? :cry:
 

Горе