Предлагам: ОФЕРТА - РЕКЛАМА ВЪВ ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ

DJO

Active Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
ЗДРАВЕЙТЕ, ПРЕДЛАГАМ РЕКЛАМА ВЪВ ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ:

ЦЕНИ:
ПРОБЕН ЛИНК - 3ЛВ
По 2 реклами дневно 100лв месечно
По 3 реклами дневно - 150лв месечно
По 4 реклами дневно - 200лв месечно
По 5 реклами дневно - 250лв месечно


ПУБЛИКАЦИИТЕ СЕ ПУСКАТ ПО ЕДНАКВО ВРЕМЕ.
ОТ ПУБЛИКАЦИЯ ДО ПУБЛИКАЦИЯ ИМА 30 МИН


ПЛАЩАНЕ:
1. Банков път
2. Еконт
 
Едно малко съветче от мен - знам, че не си го искал! Но като човек които рекламира ( можеш да гледаш на мен като на клиент ) е хубаво да споделиш къде ще е тази реклама, кой са страниците / алдиторията им / жени / мъже в %-ти / и т.н - Успех :)
 
Едно малко съветче от мен - знам, че не си го искал! Но като човек които рекламира ( можеш да гледаш на мен като на клиент ) е хубаво да споделиш къде ще е тази реклама, кой са страниците / алдиторията им / жени / мъже в %-ти / и т.н - Успех :)


Благодаря колега просто не виждам от къде се качват снимки (нов съм тук ) иначе който желае на лично веднага давам инфо за всичко :)
 
Благодаря колега просто не виждам от къде се качват снимки (нов съм тук ) иначе който желае на лично веднага давам инфо за всичко :)

Разбира се, личното съобщение е винаги вариант - но защо да не им спестиш време на хората - все пак е невъзвръщаем ресурс
Когато пишеш мнение горе ти излизат няколко неща като, цвят, болд, подчертаване и т.н - малко по - в дясно имаш опция да качиш снимки, видео и т.н - Също винаги е вариант и да качиш снимките някъде другаде и да дадеш линк.. ( препоръчвам ти да ги качиш в форума, най - добрия вариант )
 
  • Like
Реакции: DJO
Само да добавя страницата с всеки час става по голяма на ден прави межди 700-800 лайка така че цената може да се промени ! :)
 
Варианти с плащане с ePay. Пиши ме за един тестов линк...мисля че в моята ниша няма да има ефект....но кой знае.
 
Повече инфо може и на лично може и тук както и ФЕйсбук също скрийнчета и всичко останало :)
Поздрави
 
Страницата вече е доста по голяма от преди седмица всеки който искат да се включи и да получи реклама от нас нека да ни пише !:)
Поздрави
 
който искат да се включи и да получи реклама от нас нека да ни пише !:)
 

Горе