Оазис за Freelancers

Рейтинг - 0%
0   0   0
Привет, народе, искам чрез тази тема да ви съобщя, че скоро ще си имаме БГ платформа - голяма, и качествена, и надеждна като световните такива.

За момента, само част от кода е готова, но все пак, има как да се включат някои от браншевете. Ето някои от тях за които сега се сещам:
  • WEB design - всичко зависи от вас
  • Copywriting & редактори - много добър БГ
  • Marketing & Advertisign - посещения, продажби*
  • Счетоводство - максимална печалба, минимум загуби
  • Право - печелене на повече от 90% от поетите делата, както и повече от 70% от тези в които е участвал, дори и косвено.
  • Преводи - всички езици, до един

Пак повтарям, че тези сега се сещам.!

В платформата на "Самоделка" всичко си Ви зависи от вас.

Оцеляват само най-добрите - тези, които искат да са №1

Повече инфо на : http://Multy.PRO

* това зависи и от останалата част от браншевете
 
От: Оазис за Freelancers

Като начало писателите ще пишат статии за платформата на "Самоделка" или за нейни клиенти. Под всяка статия ще има линк към сайта на съответния партньор ( писателя ). Сами се сещате, че така писателя не си "губи времето работейки за мен", а реално си оптимизира сайта чисто сам. Това е само малка част от общия замисъл. На който му е интересно да ме потърси по някакъв начин.

Успех желая на всички,
Алекс Видов
 
От: Оазис за Freelancers

Без да се сърдите, ама в момента прилича повече на "Недоделка".
Дизайна ми напомня на моите напъни, като започвах да се занимавам със сайтове преди мнооооого години. Нали знаете по дрехите посрещат...

p.s. Не знам защо бързате да представяте продукт, който още не е готов. Още повече поне аз нищо не разбрах от представянето. Камо ли идеята.
 
От: От: Оазис за Freelancers

Без да се сърдите, ама в момента прилича повече на "Недоделка".
Дизайна ми напомня на моите напъни, като започвах да се занимавам със сайтове преди мнооооого години. Нали знаете по дрехите посрещат...

p.s. Не знам защо бързате да представяте продукт, който още не е готов. Още повече поне аз нищо не разбрах от представянето. Камо ли идеята.
This^^ +
Шрифта? Това футър от 1990? Тези рекламки на туитър от ляво и дясно..., форма за търсене, без никакъв стил, къде е лого? стилизиране директно във html, а не във отделен Css стайл?
Мой съвет, ако имате идея, нека някой професионал да ви направи, защото сайта прилича че все едно някой 12 годишен направил. за семантика и адаптивност мълча.
Това са приятелски съвети, без да се обиждате.
 
От: Оазис за Freelancers

Бързате хора. Сайта още не е за показване.
Изведете каскадните стилове в отделен файл.
Сложете джава скриптовете в отделен/и файл/ове, компресирайте ги и ги сложете във футъра.
Махнете от от продъкшън версията хелповете.

Наистина бързате прекалено много.
 
От: Оазис за Freelancers

Чак сега виждам тази тема. Първо, човека сам си прави системата и са му нужни помощници, в което няма нищо лошо нали. Второ, дизайна му куца от около година вече и уж се беше разбрал с някакви дизайнери........... Вижда се, колко се е разбрал. Не искам да клеветя, но огранизацията му никаква я няма. Очаква сами хората да си пишат наляво, надясно за тая система, всички те си пресмятат и накрая високи резултати. Еми няма как да стане, като сам не ги организира. Аз бях се записал за писателите, ама като видях какво му е отношението към хората, по-добре да не се бъркам изобщо!
 
От: Оазис за Freelancers

Тоя още не е слязъл от облаците и понеже си вярва имам съмнения че не пуши само цигари от магазина. Как изобщо може да му хрумне на някого гръмкото име "Самоделка", това и на най-големия си враг няма да го препоръчам. Като цяло несериозна тема ...
 
От: Оазис за Freelancers

Разгледах сайта подробно и трябва да ви призная, че наистина доста плаках.. Нито схванах идеята, нито видях визия, която да ме накара да се задържа и 10 секунди. Мисля, че този проект е умрял още преди да бъде създаден..
 
От: Оазис за Freelancers

Разгледах сайта подробно и трябва да ви призная, че наистина доста плаках.. Нито схванах идеята, нито видях визия, която да ме накара да се задържа и 10 секунди. Мисля, че този проект е умрял още преди да бъде създаден..

Аа, що бе, питай създателя му, той ще е номер 1 в много ниши, трябват му само малко надъхани доброволци (2-3к) и проекта ще потръгне ;)
 
От: Оазис за Freelancers

Съвременни уеб услуги почти на две годинки хахаха това много ме грабна :) шегата настрана оправете си сайта, защото нищо не е ясно чеееестно иначе успех от мен
 
От: Оазис за Freelancers

Просто вече оптимизма прелива навсякъде и ще споделя това, което ти казах и в скайп:

Ти какво предлагаш?
1.Хем виждаш, че нещата ще се получат точно както ти ги казвах хем седиш и гледаш. Как да го тълкувам това?
1.Що слушаш тях вместо вече да сме напред с материала.
1.Виж пич, аз и сам ще нацеля пътя лека-полека. Ама от тогава ти и хората като теб ще сте в багажното.
1.Ти си пимисли за себе си.
SixKing - оптимизма ти бие рекорди
1.Резултатите ме интересуват повече от мнението на който и да било.
1.Желая ти успех съвсем искрено. Сети и гледай ;)
SixKing - няма смисъл да гледам. Тоя "приказен сайт" който мислиш, че някога ще просъществува само с твоя оптимизъм - никъв шанс. Хората ти казват да си оправиш дизайна, ти.......... Да си оправиш цените............. Нашия само витае в облаците и си мисли как ще успее - няма да стане! Трябва ти екип, който да не храниш с празните си обещания, да видят някакъв положителен резултат, а не само ла,ла,ла.... Ти нямаш отношение дори към хората, който ти показват грешките и ги игнорираш - няма стане, трябва малко да се огледаш около себе си, а не само да пердашиш на коня на мечтите. Знам, че пак ще кажеш някой бисер от твойте за №1 и не знам си кво - докато не се огледаш около себе си и не си осъзнаеш грешките, нищо няма да стане както го мислиш. Продължавай да си втълпяваш как ще успееш, само с втълпяване ще гледаш дъното като си вдигнеш главата. Замисли се малко, огледай се, услушай се, ама не чакай влака да те блъсне!!!

То си личи кой, кой е!
 
От: Оазис за Freelancers

Просто вече оптимизма прелива навсякъде и ще споделя това, което ти казах и в скайп:



То си личи кой, кой е!
^^ End of Story ;)
 

Горе