Търся: Обработване на снимки

Design Media Bulgaria

Active Member
Рейтинг - 90%
9   1   0
Здравейте, търсим най-добрия ,който може да постави снимка която е на бял фон във стая. Целата е да се пресъздаде една красивна и уютна обстановка.
Прилагам една стандартна снимка снимана и обработена на бял фон.
Който желае нека изпрати неговата визоализация на адрес: [email protected]
Търсим абсолютно реалистичен вид! Снимките ,които трябва да се обработват са 300Screen Shot 2018-03-07 at 20.54.47.png
 
Последно редактирано:
И аз имам желание да участвам, може ли малко разяснение за заданието:
Към дадената мебел на снимката (в случая ъгловия диван) трябва да се добавят подходящи под и стени? Или цяла стая която, трябва ние да предложим?
 
И аз имам желание да участвам, може ли малко разяснение за заданието:
Към дадената мебел на снимката (в случая ъгловия диван) трябва да се добавят подходящи под и стени? Или цяла стая която, трябва ние да предложим?
Здравейте, трябва проекта да изглежда така ,че да ти се прииска да влезеш в стаята. Ние разполагаме със само снимки на бял фон а от вас очакваме да завършите стаята с мебела вътре.
 
Ако търсите реалистичен вид си направете декор - стая и там ги снимайте. Иначе няма да стане. Клиентите няма да ви гледат на сериозно с тези колажи. Успех!
 
Ако търсите реалистичен вид си направете декор - стая и там ги снимайте. Иначе няма да стане. Клиентите няма да ви гледат на сериозно с тези колажи. Успех!
И аз мисля, че е изключително трудно да се постигне реалистичен вид, може би с някоя програма за интериорен дизайн и пак ще изглежда изкуствено, но и 300 дивана да снимаш с различен интериор, също не е лесна задача.
 
Лесно няма, но е важен резултата, а не какво е сънувал шефът снощи и дали е правил кекс.
Първото нещо, което ще си помисли клиента като види колажите е, че нямате мебелите в наличност. Второто е че ги препродавате или пак ги нямате в наличност и трето - че изобщо не отговарят снимките на действителността.
Успех!
 
Еднократна необходимост ли беше това? Какво заплащане предлагате
Здравейте, търсим най-добрия ,който може да постави снимка която е на бял фон във стая. Целата е да се пресъздаде една красивна и уютна обстановка.
Прилагам една стандартна снимка снимана и обработена на бял фон.
Който желае нека изпрати неговата визоализация на адрес: [email protected]
Търсим абсолютно реалистичен вид! Снимките ,които трябва да се обработват са 300Виж файлът 16335
 

Горе