Обработка на изображения с PHOTOSHOP

От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

Добри начални стъпки, но има много ще какво да се желае. Така представените неща до момента според мен не са подходящи, за да си предлагаш професионално услугите. Освен основни функции, като бейсик ретуш, изрязване и оразмеряване, не се вижда нещо повече. Не ме разбирай погрешно, продължавай да се развиваш и да учиш и някой ден нещата ти ще изглеждат по-идейни и добри.

Ако мнението ми се сметне за неподходящо, да се изтрие от темата.
 
От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

Имайки предвид, че предлагаш платени услуги, е малко странно просто да се забавляваш и да не претендираш за професионализъм. Аз като потенциален клиент изказвам мнението си за представените от теб неща, не е нужно да се обиждаш, нито да приемаш мнението ми с някаква тежест. Ако не носиш на критика обаче, не знам до къде ще стигнеш. Никъде не съм казал, че аз съм голям професионалист, ако бях такъв, тук щеше да е и моята обява. Не е нужно човек да е такъв, за да има конкретно мнение по темата - коли не произвеждаш, но можеш да познаеш една хубава и лъскава кола нали? Както казах, добро начало, с практиката идва и съвършенството. Успех.
 
От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

transform.jpg
 
От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

Най важното в обработката на изображения е да знаеш къде да спреш с обработката .
Товаме разликата между любителите аматьори и професионалистите.
Успех ти пожелавам и Бог да те пази от безпарични клиенти
 
От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

Най-важно е това което правиш да ти доставя удоволствие, професионализмът идва с практиката, а безпарични клиенти с претенции дал бог;)
 
От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

Здравей,
имаш интересни неща, но трябва още за да може да се предложат услугите като професионални. Бих препоръчала да се включиш към някой от конкурсите в Worth 1000 там се оценяват такива неща за забавление.
Конкурсите са тематични. Разделени са на Beginner и Advanced и винаги се оценява, както идеята така и техниката на изпълнението.

Пожелавам ти успех ще се радвам да постваш неща за да се вижда напредъка.
 
От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

Да разглеждал съм го този сайт някой неща действително са изумителни, твоя доктор Джак също;), успех и на теб.
На мен по-скоро това ми е нещо като хоби или изразявайки се по хард направо си е краста, която ме е хванала още преди да се появят социалките:), далеч съм от мисълта, че като фрилансър могат да се изкарват сериозни пари , но между другите занимания става.

А за професионални изпълнения, какви чудеса съм виждал които претендират за професионално изпълнение бедна ти е фантазията, за да си професионалист трябва много проекти да са ти минали през ръцете и практика, конкурси и т.н.т.
 
От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

Препоръчвам колегата за обработка на снимки, прави изключителни неща.
 
От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

Следя конкурсите за лого, които се осъществяват във форума. Най-добрите неща ги прави поне според мен buymore, дори има и доста спечелени. Влизам в темата, и какво да видя... Малко песеместични мнения и меко казано съм учуден. :( Дори,buymore защо считаш нещата ти за непрофесионални след като правиш уникални логота с участията ти в конкурси?
 
От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

Нещата които съм показал тук са малко стари и действително са малко непрофесионални, но и темата е доста стара и е пусната с малко шеговита нотка.
Критици винаги ще се намерят:), българина обича да критикува и да дава съвети дори и там където не е достатъчно компетентен.
Винаги е полезно да си малко самокритичен и към себе си за да не се самозабравиш.
 
Последно редактирано:
От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

Правиш ли обработка на изображения...
Искам да сменя цветовете на един гащеризон и да вкарам лого..

Дай тел. за връзка.

Поздрави!

Симеон
0898740534
 
От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

Контакт с вас ?,писах ви и на лични.
 

Горе