Обща поръчка от sportsdirect. Желаещи?

Maverick

Well-Known Member
8.2.2014 - Ще правя нова поръчка тази вечер. Ако някой иска да си поръча нещо нека да ми пише.



____________________________________________________________
Ще си поръчвам няколко неща от sportsdirect и ако има и други желаещи да си поръчат нещо, можем да направим обща поръчка, с цел да разделим цента от доставката (15 паунда). Планирал съм поръчката да направя на 23ти Март.
 
Последно редактирано:
От: Обща поръчка от sportsdirect. Желаещи?

Айде да поръчвама навит съм :)
 
От: Обща поръчка от sportsdirect. Желаещи?

Може и аз да си поръчам нещо.. ще разровя :)
 
От: Обща поръчка от sportsdirect. Желаещи?

Вместо да плащате цената за доставка до България, ползвайте gabco.org
 
От: Обща поръчка от sportsdirect. Желаещи?

Принципно нямам против да се ползва алтернативен метод за доставка, стига да е сигурно, че няма да има проблем и всички участници да са съгласни.

За сега сме 2ма сигурни и 2ма колебаещи се :)
 
От: Обща поръчка от sportsdirect. Желаещи?

Мога да Ви препоръчам една фирма, която, е супер точна и не взима скъпо - 12 процента от общата сметка..
 
От: Обща поръчка от sportsdirect. Желаещи?

До Пловдив е. Евентуално мога да пратя стоката по куриер.
 
От: Обща поръчка от sportsdirect. Желаещи?

Ето така трябва да се отвори: http://www.gabco.org/index.php

Аз лично ги ползвам само тях и винаги съм си получавала всичко, само че отнема повече време - около 2 седмици е целия процес, но се спестяват доста пари. Ако доставката е над 70 лири е безплатно до Англия и после е по 2,20 лв на кг.
 
От: Обща поръчка от sportsdirect. Желаещи?

Мога да Ви препоръчам една фирма, която, е супер точна и не взима скъпо - 12 процента от общата сметка..

Не мисля, че 12% са малко. Последният път поръчвахме 3ма за 300 евро и платихме 20 евро за директна доставка. При тия 12%, за които говориш и сума 300 евро не ми се връзва да не е по-скъпо...
 
От: Обща поръчка от sportsdirect. Желаещи?

Пълно с хора и фирми които правят мас поръчки. Просто ти хващат паунда на 2.4 или 2.50 (зависи кой избереш), а доставката ти е безплатна. Мисля че е изгодно, аз така си поръчах адидаските - 35 паунда - излязоха ми 87 лева общо.
 
От: Обща поръчка от sportsdirect. Желаещи?

sportsdirect-bg.com - 12% взимат и няма никакви проблеми с тях, хората са точни. При поръчка за над 200 лева, докарват безплатно за София. За по-малки поръчки е екстра. Ако правите за голяма сума и ви е по-изгодно да си поръчате сами, тогава е ясно :)
 
От: Обща поръчка от sportsdirect. Желаещи?

Ще си поръчвам няколко неща от sportsdirect и ако има и други желаещи да си поръчат нещо, можем да направим обща поръчка, с цел да разделим цента от доставката (15 паунда). Планирал съм поръчката да направя на 23ти Март

давайте да поръчваме колегата предлага, който иска да се включва в неговата поръчка, пълно с такива където искат % от поръчката(сайтове, ФС и т.н), да се съберем няколко сериозни човека да разделим доставката и да действаме
 
От: Обща поръчка от sportsdirect. Желаещи?

Ако се съберете 3-4 човека ще ви е по-евтино да си разделите DHL доставката от 15 паунда, отколкото да плащате %-ни такси на разни други доставчици.

И друго: Внимавайте какво си купувате. Няколко пъти съм поръчвал от там, за някои стоки съм много доволен, но други са се оказвали пълен боклук.
Абе общо взето съмнително евтиното си е и с такова качество
 
От: Обща поръчка от sportsdirect. Желаещи?

От там си заслужава да пазаруваш само марковите стоки - Adidas, Puma, Nike и останалите, тъй като са на двойно по-ниски цени от предлаганите тук. За сравнение ще отбележа, че едни ръкавици там струват 20 лева, тука в The mall са 50..
 
От: Обща поръчка от sportsdirect. Желаещи?

Ако се съберете 3-4 човека ще ви е по-евтино да си разделите DHL доставката от 15 паунда, отколкото да плащате %-ни такси на разни други доставчици.

И друго: Внимавайте какво си купувате. Няколко пъти съм поръчвал от там, за някои стоки съм много доволен, но други са се оказвали пълен боклук.
Абе общо взето съмнително евтиното си е и с такова качество

Това с намирането на други хора не е толкова лесно. Аз така пробвах в началото и винаги някой се отказва, друг не може сега, трети няма пари в момента и т.н. Все проблеми, за това е по-лесно да си поръчаш и да не се занимаваш с други, а тези посредници са за това. Ако успееш да намериш и да направиш с някого по-голяма поръчка - още по-добре. Иначе, каквото и да съм поръчвал, съм доволен и от цената и от качеството.
 
От: Обща поръчка от sportsdirect. Желаещи?

Отказали, неотказали на 23-ти поръчка ще има. Ако ще и сам да съм. :)

12% не ме устройват, защото ще излезне по-скъпо. Имам спомен, че някой от форума се занимаваше с такива групови поръчки. Ако чете нека да направи оферта.
 
От: Обща поръчка от sportsdirect. Желаещи?

Отказали, неотказали на 23-ти поръчка ще има. Ако ще и сам да съм. :)

12% не ме устройват, защото ще излезне по-скъпо. Имам спомен, че някой от форума се занимаваше с такива групови поръчки. Ако чете нека да направи оферта.

http://www.predpriemach.com/member.php?u=8285
Skype: vilqna82


за нея ли говориш ?
 

Горе