Общините искали да прибират необитаемите жилища?!

Дискусията в 'Инвестиции / Офлайн Бизнес / Икономика' стартирана от NEROMARE, Юли 7, 2018.

1. NEROMARE

NEROMARE Active Member

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    333
    Харесвания:
    189
    Точки:
    43
    Кралев го мислих за умен. Сега обаче с тея простотии ми падна в очите много. Всеки следващ негов пост е пирон в ковчега му. Не се учудвам изобщо защо целия форум му сипва с голямата лъжица и даже и го набанани преди няколко дни.

Колко кух трябва да е един човек да не осъзнава, че ако има само една световна сила, няма да има балансиране, и единственият монополист може и ще си прави каквото си иска, понеже няма да има кой да го спре.

2. Pavlin_Kralev

Pavlin_Kralev Active Member

Рег.:
    Септ 26, 2017
    Съобщения:
    224
    Харесвания:
    83
    Точки:
    28
    А за фанатизирания русофилистик, всеки отговор в определен диалог, който е логичрн и правилен, но не кореспондира с манията му по Русия и алкохолиците и е "фанатизиран чаршаф". Никога не е било по различно. :)

3. Pavlin_Kralev

Рег.:
    Септ 26, 2017
    Съобщения:
    224
    Харесвания:
    83
    Точки:
    28
    Не се съмнявам в простотата на мисленето ти. За втова не се учудвам, че не си забелязал, че никой не иска да няма Русия. Проссто не я искам край себе си. Сигурен съм, че не си видял, че световните сили са нялколко, а не само Русия и САЩ :) Не се учидвам въобще и на факта, че не си забелязал, че далеч не целия форум "ми сипва", а хората с правилно мислене просто започват да отбягват няколкото вманиачени русофилистици, който кресливо си искат руската кочина :) Помня, как сам се оплака от страхотния бизнес с руската фирмаа, която сам даде за пример за руски подход. :) Само трябва да реша, много глупав русофилистик ли си или човек, който не държи на собственото си мнение :) А може би и двете :) За ковчези не говори :) Нали самите ти руски приятели ти обяснили, как подготвят твоя :) Сам го каза, докато трепереше да не те намерели :) хахахаха В русофилската глава няма разум, логика и родолюбие. Доказвате го с всеки пост :) Да, имах бан и не го крия. Не знам, дали админите банват русофилистиците, но като гледам ми липсват две такива прасета :) Имам си мнението и го отстоявам. Все пак не може всички да е ограничени и мекушпави, като теб :)

Последно редактирано: Авг 3, 2018
  4. kpetrov

kpetrov Well-Known Member

Рег.:
    Апр 22, 2015
    Съобщения:
    1,256
    Харесвания:
    136
    Точки:
    63
    Отивай да тролиш в Дневник... ако не си отдавна там. Там е рая за твоята порода :)

5. Pavlin_Kralev

Рег.:
    Септ 26, 2017
    Съобщения:
    224
    Харесвания:
    83
    Точки:
    28
    Аз не троля. Просто не се съгласявам с русофилистиции и ислямисти. Да разбираме ли, че са ви изритали от "Дневник"? :)

6. kpetrov

Рег.:
    Апр 22, 2015
    Съобщения:
    1,256
    Харесвания:
    136
    Точки:
    63
    В помийната яма на Иво Прокопиеф не пиша. С един приятел само се смеем и се хващаме за главите за какви коментари и тролене става въпрос там.

И в Sportal пада голям смях... Като падне скука отиваме да четем коментари *с извинение : Вики, къде си ма... да ти е** майката. Или пък #задклавиатурнанинджа.

7. Pavlin_Kralev

Рег.:
    Септ 26, 2017
    Съобщения:
    224
    Харесвания:
    83
    Точки:
    28
    До колкото знам Дневник е към Капитал. Там (в Капитал) има доста добри материали на високо ниво. Коментарите не съм чел.

sstankov харесва това.
  8. kpetrov

Рег.:
    Апр 22, 2015
    Съобщения:
    1,256
    Харесвания:
    136
    Точки:
    63
    Спонсорира ги НПО-то на Шорьош Америка за България. Те нямат почти никакви други доходи от сайтовете си. Сет от сайтове, който са на хранилка.

9. Pavlin_Kralev

Рег.:
    Септ 26, 2017
    Съобщения:
    224
    Харесвания:
    83
    Точки:
    28
    Не съм го забелязал в материалите, които съм чел в Капитал. Определенмо са писани от профвсионалисти и са безпристрастни.

10. Pavlin_Kralev

Рег.:
    Септ 26, 2017
    Съобщения:
    224
    Харесвания:
    83
    Точки:
    28
    Иначе, фейсбук-нинджите подобряват рекорди всеки ден. Каквото видях там и както съм вил наскоро от смях, никъде другаде не е било.

11. NEROMARE

NEROMARE Active Member

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    333
    Харесвания:
    189
    Точки:
    43
    Хората които са умни избягват хора с такъв речник като твоя -- вулгарен, заядлив и мръсен. И също те отбягват, защото вместо да си сложиш думите в едно съобщение, ти спамиш с 80 поста, всяко от което с дължината на есе със 30 страници. Никой не ти чете crap-a. Никой.

И да, имал съм проблем с руснаци, с българи, с какви ли не. Много руснаци са с агресивно мислене, но това не дава право да нападаш всички. Дори да предположим, че 80% са изверги, остават 20% нормални, това са доста милиони, повече от нас като държава. Има руснаци, които живеят в САЩ и желаят да се интегрират.

И добре че не ти казах коя е фирмата, защото щеше да отидеш, да направиш някаква вреда, и щях да го отнеса аз.

Аз си държа на мнението, но просто не съм отмъстител, има кой да свърши работата вместо мен. Има трета страна, която винаги участва, и стои безшумно, и гледа.

Кво се обясняваш, не знам. Ти си типичния пример за Агент Провокатор. Навремето много се е плащало да си такъв.

12. Pavlin_Kralev

Рег.:
    Септ 26, 2017
    Съобщения:
    224
    Харесвания:
    83
    Точки:
    28
    Ако имаша капацитета да мислиш малко повече отколкото е възможно на крайния русофил, щеше сам да забележиш кои хора, какво пишат и кога спират :) ЗА това трябва малко малко четене тук и малко мислене. И двете нме можеш да ги правиш, убеди ме вече. :)
    Да, имаше проблем с руска фирма, който ти, не аз, предтави като подход на руския бизнес, като цяло. :) Трябва ли аз да те разубеждавам, че не е така? :)
    Не, не си държиш на мнението. Сам го отрече, вече няколко пъти. Погледни си сам постовете, прочети ги, опитай се да помислиш... :)
    Не, не съм Агент-провокатор. В русофилските глави едно от погрешните мнения е, че всеки, който има различно мнение и го изказва е: 1. Фашист 2. Провокатор.
    В средностстистическата русофилска глава няма място за много мисъл. За това и не може да мисли трезво. Ако можеше, щеше да се учуди от извода, колко малко хора всъщност въобще се интересуват от Русия и манията на русофилите по нея. :)
    Въобще, това не е за твоята глава... :) Над възможноститте ти е.

13. NEROMARE

NEROMARE Active Member

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    333
    Харесвания:
    189
    Точки:
    43
    Това дори не го четох. Sorry, didn't read.

14. Pavlin_Kralev

Рег.:
    Септ 26, 2017
    Съобщения:
    224
    Харесвания:
    83
    Точки:
    28
    Ти по принцип не четеш особено. Дори бързо забравяш собствениоте си писания :) Нормално за русофили :)

15. NEROMARE

NEROMARE Active Member

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    333
    Харесвания:
    189
    Точки:
    43
    Пич, аз по-западен няма накъде да отида. Гледам да бъда по-обективен и да възприемам Русия и руснаците наравно, което ми е трудно, но поне се опитвам. Затова не ми говори за Запада, you little bugger.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice