Общи условия в уебсайт при дропшипинг

Lilia Georgieva

New Member
Здравейте, предстои ми да стартирам свой онлайн магазин, като предлагам продукти от българска фирма чрез дропшипинг. Водя се като самоосигуряващо лице на свободна професия и като такава сключвам договор с тях. Въпросът ми е какво би било умесно да напиша за "Продавача" в общите условия на сайта, след като не притежавам фирма и все пак не мога да напиша тази, на която са продуктите? Дали е достатъчно да напиша, че съм физическо лице по чл.3, ал.1, т.9 или осигурител по чл.3, ал.1, т.11 от Закона за регистър БУЛСТАТ, как би било най-редно да бъде? Наистина съм начинаеща, затова ще се радвам хората, които се занимават с дропшипинг, да споделят как са описали дейността си в сайта. Благодаря предварително!
 
Недей го мисли. И нищо да не напишеш няма проблем. В България няма орган, който да следи легитимността на онлайн магазините, а масата от интернет купувачите иска да видят много текст и са готови, като например тия > https://modamax.eu/index.php?id_cms=3&controller=cms
Блъскай нещо трудно за четене и газ.

Когато почнеш да правиш повече от 30 000 лв оборот, че даже и повече тогава вече се замисляш. Пак зависи и как работиш с дропшипъра. Ако той отчита оборота, а на тебе ти дава само комисионната ще си още по-добре.
 
Недей го мисли. И нищо да не напишеш няма проблем. В България няма орган, който да следи легитимността на онлайн магазините, а масата от интернет купувачите иска да видят много текст и са готови, като например тия > https://modamax.eu/index.php?id_cms=3&controller=cms
Блъскай нещо трудно за четене и газ.

Когато почнеш да правиш повече от 30 000 лв оборот, че даже и повече тогава вече се замисляш. Пак зависи и как работиш с дропшипъра. Ако той отчита оборота, а на тебе ти дава само комисионната ще си още по-добре.

Тя е ЖЕНА брат :) не я виждам как ще рони сълзи - срещу НАП :)

Ще я страх да влезне в съд за първи наказателни дела.

Тоест не я подвеждай... не си и мъж.

Никой тук не е придружавал жена си :) освен мен в съд за призовки. То цялата рода разбра... ебах тоа НАП - накрая ми повярваха, че нищо не е това което е...
 

Горе