Търся: Обява за работа: Facebook Ads специалисти, 2 позиции. Една full-time позиция, и втора - на проектен принцип.

webselo.com

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Обява за работа: Facebook Ads специалисти, 2 позиции. Една full-time позиция, и втора - на проектен принцип.

Здравейте, колеги, напоследък имаме малко повече работа от обичайното и доста нови заявки - ето защо, разширяваме екип си с две позиции.

Повечето колеги предпочитат да работят отдалечено, а за онези, които биха желали в офис - имаме два в Благоевград.

Ще започнем с ЕДИН тестов проект, за да видим дали ще се сработим, и ако нещата се получат, продължаваме с втори, трети, пети и така - докато ви запълним на full-time.

Ще работите пряко с Мениджър от екипа ни, който ще поеме ролята на Project Manager за вас.

Осигуряваме достъп до обучения, ноу-хау, и като цяло - се работи готино и продуктивно. Имаме вътрешна система, в която се обсъждат задачите. Няма обаждания по телефона, няма натиск, работи се спокойно, клиентите се подбират (доколкото е възможно), и се опитваме да е готино и приятно. Но трябва да се върши работа.

Екипът е организиран по австрийски маниер и един човек прави само едно нещо - тоест, ще се занимавате само и единствено с управление на Facebook Ads. Няма да правите Google Ads. SEO. Web Design. CRO. Tracking. Тел. обаждания. Разговори с клиенти. Project Management. Фактури. Договори. Всичко това ви е обгрижено.

Работното време на агенцията е от понеделник до четвъртък - 08:30 - 16:30. А в петък е от 08:30 - 14:30.

Ориентировъчното възнаграждение за full-time позиция, което към момента можем да предложим, е в диапазона от 3000 - 4000 лв (нето) - зависи от опита на специалиста и броя проекти, които той менажира.

Имаме добре изградени работни процеси, които се усъвършенстват постоянно, както и бонусна система за постигнати резултати.
Кой не е подходящ за тази обява:
- хора, които не се отнасят отговорно към поставени задачи и срокове;
- хора, които се бавят в комуникацията;
- хора, които ги мързи, които не са проактивни и които не търсят начини да се подобрят резултатите на клиента;
- хора, които трябва да ги ръчкаме да се развиват;

Пълни детайли за full-time позицията можете да намерите в Jobs.bg профила ни:
https://www.jobs.bg/company/249029/jobs

При интерес, моля, изпратете CV и резюме - с какво сте се занимавали и какъв е опитът ви досега. Всичко се учи и не е това проблем.
Ако отговаряте на профила, който търсим, и ви интересува участие на проектен принцип, също може да се обсъди.
[email protected]

Благодаря ви, че стигнахте дотук. Ще ни бъде много приятно да станете част от екипа ни
🙂

Поздрави,
Кико
https://l.facebook.com/l.php?u=http...CaEvkbYP-yq2YSD69EeQlIhbyRzqPm76vosvBfrd9UwYk
 
П.П. Г-н администратор, надявам се не съм нарушил някое правило. В случай че съм, моля да ме извините :)
И ако е необходимо, ще публикувам обявата в друга категория.
Честит празник на Буквите!
 
Здравейте, предполагам, че имате предвид Jobs.bg? Мисля, че вчера са почивали, нали беше 24-ти май, и най-вероятно никой не е имал възможност да я погледне. Надявам се днес-утре да я публикуват.
Аз пък, като добавях публикацията, не съобразих, че може да се забавят, но нищо де :))

Хубав ден!
 
Здравейте,
Много бих се радвала да се чуем ( 0884 521 987 ) и да видим дали имаме допирни точки и мога ли да бъда полезна с нещо!
Казвам се Симеона Пасева. От Русе съм.
Интересува ме по-скоро проектният принцип на работа при вас!
Върнете обратна връзка, ако мога да бъда кандидат за вас!
Благодаря предварително!
Поздрави,
Симеона Пасева.
 
Привет, г-жо Пасева,
моля, дали бихте изпратили CV-то си на [email protected] - и ще разгледаме.
Благодаря Ви предварително!

Поздрави,
Кирил Йовев
 
Здравейте, за позицията подходящ ли е кандидат, който има базови познания по Facebook Ads, FB Pixel, FB Business Manager и SEO, но има доста опит в IT сферата (front-end, web design, WordPress) и не се страхува от нови знания и умения?
 
Здравейте, профилът, който описвате е по-скоро за стажантска позиция. Към момента търсим специалист, човек с опит.

Поздрави
 
Здравейте,
имам над 3 години опит като Performance expert. 2 години като Freelance и 1 година работа в агенция. Имам интерес към предложението Ви на проектен принцип. Ако искате можем да се чуем на тел: 0878 120 840
 

Горе