Одобрение в AdSense

От: Одобрение в AdSense

имам едно питане, одобрен сайт от няколко месеца но така и не получих писмо с кода а го исках два пъти, знам че максимума е 3 пъти и се чудя преди да поискам трети и последен път какво друго може да се направи
 
От: Одобрение в AdSense

Какъв код за сайт си искал? Доколкото знам код се иска само един път, и кода не е за сайт, а е за целия профил, а в един профил на Адсенс може да имаш много сайтове.
 
От: Одобрение в AdSense

Моля, въведете ПИН кода си, както е посочен на картичката, изпратена Ви по пощата от Google, за да потвърдите адреса си - за този код / пин / питам
 
От: Одобрение в AdSense

Сега виждам и че съм спал като съм чел - три неуспешни опита за въвеждане на пин кода, но все пак въпроса остава - мина доста време и ни вест ни кост, какъв е нормалния срок за получаване на писмото или няма такъв
 
От: Одобрение в AdSense

Сега виждам и че съм спал като съм чел - три неуспешни опита за въвеждане на пин кода, но все пак въпроса остава - мина доста време и ни вест ни кост, какъв е нормалния срок за получаване на писмото или няма такъв

https://support.google.com/adsense/answer/76228?hl=en

Обикновено се чака до няколко дни.
 
От: Одобрение в AdSense

чака се няколко дни за отговор или няколко дни за да си получа плика
 
От: Одобрение в AdSense

чака се няколко дни за отговор или няколко дни за да си получа плика

Отговора. Пина пристига за между 2 и 4 седмици според тях. Ако не пристигне до тогава го заяви отново.
 
От: От: Одобрение в AdSense

Имам саит за новини, добавих точно 6 страници, 100% копирани от интернет и ме одобриха, според мен причината е друга
Да, така е. Забравих да пиша тук, но след една седмица кандидатстване и отхвърляне на кандидатурата подадена чрез блог от блогспот купих един домейн и направих сайт чрез WP сложих му 40 (копирани) статии и ме приеха още същият ден.
 

Горе