Одобрение на сайт в адсенс

zaicev

Member
Здравейте, не ми одобряват сайта в адсенс, от скоро започнаха да преглеждат всеки сайт. Акаунта ми е много стар. Някакви идеи как се одобрява лесно нов домейн в адсенс сега
 
не става с чакане, след няколко дена ти пращат писмо че не отговаря и да вземеш мерки

най лесно се инсталира стар сайт със съдържание, пък след одобрението си го прави каквото знаеш ;)
 
не става с чакане, след няколко дена ти пращат писмо че не отговаря и да вземеш мерки

най лесно се инсталира стар сайт със съдържание, пък след одобрението си го прави каквото знаеш ;)
Нали идеята е да одобрят новия сайт , за стария със съдържание най-вероятно адсенса си работи отдавна....
 
ползваш съдържание на стар сайт за да напълниш новия колкото да минеш одобрението, после си го трий и слагай квото ти е на сърцето, това за копираното съдържание адсенса отдавна не го гледат
 
И на мен не ми одобряват един сайт и мисля точно това да направя с контента. Три пъти го пускам за одобрение и все режат. Въобще това мануал проверки ли са или някакви автомати....
 
Ако имате реклами на сайта - няма да ви одобрят. Трябва да махнете всички реклами и тогава ще ви одобрят. Не съм сигурен дали не би било добре и да ви е уникално съдържанието, ама за това съм 50-50 , но със сигурност, ако имате някакви реклами по сайта - няма да ви одобрят.
 
Traiki се оказа прав - разкарах адсовете от врътпреса и го одобриха.
 
Някой може ли да напише какво точно трябва да се направи при закупуването на нов сайт за одобрение в адсенса

нищо, добавяш го в профила и чакаш одобрение, ако има проблеми ще ти пратят на мейла какви са и какво да направиш

нов или стар сайт процедурата е една и съща
 
Traiki се оказа прав - разкарах адсовете от врътпреса и го одобриха.

Въпрос - съдържанието на сайта ти е уникално ли беше или копи - пейст?
 
това с уникалното отдавна не го гледат, гледат да си продават рекламите, а дали сайта е уник или не не им дреме
 
А как процедираме в случаи, когато сайт е ''In review'' от над 2 седмици.
 
Минава ли номера със смяна на базата с някоя читава, колкото да мине одобрение и после да се качи истинската? Защото имам блогове, които са само снимчици, почти без контент и не минават ситото. Някой пробвал ли го е това, проблеми да е имал някакви.

Едит: то в горните постове е засегнат въпроса, но няма кой да чете:)
 
Минава ли номера със смяна на базата с някоя читава, колкото да мине одобрение и после да се качи истинската? Защото имам блогове, които са само снимчици, почти без контент и не минават ситото. Някой пробвал ли го е това, проблеми да е имал някакви.

Едит: то в горните постове е засегнат въпроса, но няма кой да чете:)

минава номера
 

Горе