Омраза

Привет, гледам къщата има френски прозорци или се бъркам?

Поздрави,
Станимир И
 
Към @DataAddicted и всички, които смятат, че ги мразя. Нямам достатъчно време за по-дълъг флирт та:
Тъй като сме корумпирана държава да си предложа и аз . Най-тържествено заявявам, че който дойде да метнем тия 9 палета керемиди от долу до горе ще има имунитет 1 месец от мен във форума. За по-визуална представа, моля вижте снимката по-долу.
ПП не съм вакснат .
ПП2 има каравана за спане, лютеница и сирене на корем.
Виж файлът 21967
Трябваше да направиш едно скеле и 1 подава на тоя на скелето, той подава на покрива. С тая крива стълба малко гьотерджийска история :D :D
 
между другото преди 2 месеца гледах машина за качване на тухли и керемиди но не знаех дали ще има работа за нея в България. Ти като човек правещ покрив, би ли наел такава машина или човек с подобна машина за да улесни процеса ?


iu
Аз си направих релсов трлфер. Трябваше да качвам циментфазерни плоскости 1,25х2,5м. Иначе тази машинка изглежда добре, бих се замислил сериозно да я наема. Дори в момента би ми била полезна. Има ли я наличана някъде?
 
Привет, гледам къщата има френски прозорци или се бъркам?

Поздрави,
Станимир И
Има френски, и камина има по план. Не мога да ритам много, че това е романтиката на булчето .
 
Трябваше да направиш едно скеле и 1 подава на тоя на скелето, той подава на покрива. С тая крива стълба малко гьотерджийска история :D :D
Телфер е това, виж по-горе .
 
Напротив, получих предупреждение от @hristonev

Човекът ми подарява 10кг кашкавал, ако запазя спокойствие и уважение за няколко часа.
Кой каза кашкавал? Какъв е? домашен кашкавал ли е? Ако е домашен го искам.
 
Иначе тази машинка изглежда добре, бих се замислил сериозно да я наема. Дори в момента би ми била полезна. Има ли я наличана някъде?
Няма я никаде в България. Също така е много удобна понеже се сгъва на 2 и може да се превозва с бус бързо и лесно. По характеристика и дават 1000 керемиди да качи за 20 мин. 1 пале от тея газо бетонните тухли итонг го качва за 1 минута. 80кг може да вдигне на веднъж.
Наема в Европа за тази машина е :
1 ден 60€
2 дена 75€
3 дена 90€
Една седмица 105€
Мисля, че тези цени биха били приемливи и за България
 
Автора толкова ли не можа да се разбере на лично с този или в която тема са се драли, че занимава всички с небивалици. Още повече, че като видя подписа на автора се сещам за php лайнян код от 2007 година, не знам какъв ефект е търсен с подписа.
 
Автора толкова ли не можа да се разбере на лично с този или в която тема са се драли, че занимава всички с небивалици. Още повече, че като видя подписа на автора се сещам за php лайнян код от 2007 година, не знам какъв ефект е търсен с подписа.
Брех, че си големец. Никой с нищо не те задължава. Подписа е PHP, но начина по който си го написал говори за голям интелект. Извинявай, че наруших вътрешния ти мир с присъствието ми във форума.
 
Не схващам каква е идеята на подписа, а всъщност променливи с една буква ми издират очите.
 
Интересна къща. Ще има ли стени някога или знамето ще ви топли? :)

Между другото като дете съм качвала цигли на покрив, по едно скеле. Сега не бих минала по такова нещо, но тогава нямах акрофобия. Лютеницата ме изкушава, но съм пас. Успех. Действайте бързо, че от сряда пак дъжд и студ.
 
Не схващам каква е идеята на подписа, а всъщност променливи с една буква ми издират очите.
Прекалено голям ти е мозъка. Не виждам начин да достигна дори до вниманието ти
 
Пусни нова тема за мен, като ще правим от форума софра както е тръгнало. С онзи другия като гледам публично си пускате теми, пускай още, колко му е.
 
Интересна къща. Ще има ли стени някога или знамето ще ви топли? :)

Между другото като дете съм качвала цигли на покрив, по едно скеле. Сега не бих минала по такова нещо, но тогава нямах акрофобия. Лютеницата ме изкушава, но съм пас. Успех. Действайте бързо, че от сряда пак дъжд и студ.
Ще те излекувам . Аз горе съм с въже и сбурия (мисля така се казва). Може би по-такъв начин би могла да пребориш фобия.
 
Пусни нова тема за мен, като ще правим от форума софра както е тръгнало. С онзи другия като гледам публично си пускате теми, пускай още, колко му е.
Наспа ли се?
 
Криво ми е, че не разбрах тая тема и на онзи другият откъде се появиха, и в коя тема са се карали, да ме няма няколко дни и да изпусна сеира. Щом чак Банко е предупреждавал, значи е имало сеир за четене.
 
Пусни нова тема за мен, като ще правим от форума софра както е тръгнало. С онзи другия като гледам публично си пускате теми, пускай още, колко му е.
Ти не беше ли момченце? Това на месечен цикъл ми прилича. То сега е модерно и странични реакции от ваксините...

Хахаха пич верно ли си толкова дребнав. Това заради лайка на пубертета ли е . Виж обаче поне темата е адекватна.
 
Криво ми е, че не разбрах тая тема и на онзи другият откъде се появиха, и в коя тема са се карали, да ме няма няколко дни и да изпусна сеира. Щом чак Банко е предупреждавал, значи е имало сеир за четене.
Бяхме стигнали до бой заради @nandibandi Тя е причината!
 

Горе