Продава се: Онлайн авто магазин за масла и добавки

Webber

Member
Рейтинг - 66.7%
6   3   0
Продава се работещ онлайн магазин за масла, добавки и филтри. Работи от повече от година, като вече е познаваем на пазара и има редовни клиенти. Вложен е голям ресурс за оптимизацията на сайта - супер бърз и използваем сайт, уникални текстове и много силен линк билдинг. В момента прави всекидневно 150-300 уникални посещения, като постоянно се увеличават. Всекидневни поръчки. Договорени отлични отстъпки от вносителите без да са нужни големи количества.

Средна месечна печалба - 500-800 лв.

Цена: 10 000 лв.

За повече информация ЛС.
 
Последно редактирано:
Въпреки доста сериозните запитвания до момента, все още няма сделка и обявата е актуално.
 
След последния ъпдейт от Гугъл имаме сериозно засилване на посещенията и продажбите. До момента от вчера насам има 5 поръчки, а като цяло уикендите са слаби дни.
 
Вчера 19.03 сайтът постави рекорд - 214 посещения и поръчки с печалба над 100 лв.!
 
Вчера 19.03 сайтът постави рекорд - 214 посещения и поръчки с печалба над 100 лв.!
Привет,

Имам няколко сайта в автомобилната ниша и този представлява интерес за нас.
Може ли малко повече детайли относно сайта, трафик и реализации, оборот + приход за последните 6-12 месеца?
Интересува ме още върви ли сайта с контактите на вносителите на тези добавки и масла, както и ще запазим ли Вашите договорки или ще получим други условия?
Как сте договорили логистиката, ще очаквам включване на office [ @ ] elenkov . net

Поздрави,
Николай
 
Здравейте, днес започвам срещи с колеги от форума, проявили сериозен интерес. Ако още някой има такъв, нека побърза. :)
 
Здравейте, може ли малко повече информация относно магазина и за мен :)
 
Здравейте,

Сделката е почти финализирана с колега от форума. Ако случайно нещо се случи ще ви пиша...
 

Горе