Онлайн бизнес

vegroup

New Member
Добър ден, бих желал да споделя мойте онлайн идей и да получа, както полужителни, така и отрицателни коментари. В момента съм разработил сайт в който всяка фирма може да си създаде собствен сайт, (визитка, галерия, продуктов каталог, онлайн магазин, отзиви, рейтинг, кариерна страница).
Но и тук идва моят проблем, не знам как да подходя за да успея в начинанието си. Всичко е измислено как, каде и защо да се рекламира. Смятам да метна добри пари за стабилна интернет реклама и стабилна мрежа от търговки представители в България като печалбата варира в %(за представителите) , но как би се отразило това за нов сайт в който има 4 фирмени сайта, с сключени договори за реклама. Дали е добра идея да се втурна да влагам сумати и пари в реклама (онлайн, весници, списания...) или е по добре да изчакам и да запозна с безплатна като начало - facebook, twiter, google+, bgtop,...

Имам и още няколко идеи по - които работя, като още по сериозни проекти, но всичко е свързано едно с друго.

Ако, имате желание и свободно време, бих желал да прочета, вашите мнения и коментари и ако има желаещи за бъдещо партньорство, моля не се колебайте да ми пишете.
 
Последно редактирано:
От: Онлайн бизнес

Може ли да дадеш линк към разработения сайт.
 
От: Онлайн бизнес

Който се интересува от paid to click сайтовете да заповяда в pari-ot-internet.zxq.net.Тук ще намерите най елитните PTC сайтове и естествено помощ.Каквото ви интересува задайте го с коментар или просто ми пишете на дадените контакти.
Айде поредния:)
 

Горе