Онлайн залози

И аз си мислех, че просто си прост, ама май е по-дълбоко... или яко друсаш LSD или вече си развил някаква форма на шизофрения.
Мислех си, че пиеш пък то било от друго.
 
Еми, всеки си знае. Първия път спечелих 10, втори и третия път по 70. Третия път ззгубих 10 и не съм играл оттогава.
Браво :D Само, че това е както се казва luck. Няма нищо общо с професионалното залагане. Общо взето да вадиш леджит пари от залози имаш 2 варианта:
1) реални залози
2) Афилиейт

При точка 1 има няколко различни видове, като match betting, arbitrage (тука трудна работа) и value betting. И при трите варианта има един и същ край- лимит на акаунта. Букитата не обичат някой да им взима профита. Мога да ти обясня по-подробно ако желаеш.
Най-добре в борса, която все още я няма в България (Betfair например), въпреки че там няма много много валю но все пак няма лимити. В борсите за спортни залози има друга врътка- трейдването на коефициентите.
 
Не си му сложил rel="sponsored" на тоя линк...
 
Може да опитате https://bit.ly/winbetbgsports супер е за залози, но само за хора над 18+ години :)
Както ти писах бих ти рефералнал линка ако го беше предложил малко по-така.

Браво :D Само, че това е както се казва luck. Няма нищо общо с професионалното залагане. Общо взето да вадиш леджит пари от залози имаш 2 варианта:
1) реални залози
2) Афилиейт

При точка 1 има няколко различни видове, като match betting, arbitrage (тука трудна работа) и value betting. И при трите варианта има един и същ край- лимит на акаунта. Букитата не обичат някой да им взима профита. Мога да ти обясня по-подробно ако желаеш.
Най-добре в борса, която все още я няма в България (Betfair например), въпреки че там няма много много валю но все пак няма лимити. В борсите за спортни залози има друга врътка- трейдването на коефициентите.

Абе и аз не знам късмет ли беше или зарибявка от тяхна страна на фона на това което пуснах - между пет и 10 лв. и излязох + 75 или +80 първите два пъти. На мен наистина ми стана неудобно най-вече заради служителите. Двоумях се дали да отида третия път, щото преполагам, че ги следят изкъсо - доколко хващат нещата. Макар, че аз наистина нямам никакъв опит в игрални зали а и макар че разбирам от електроника що-годе не съм си правил труда дори да им разучавам менютата и прочее. Просто първия път на майтап влазохме с една приятелка и цъкахме само на 20 стотинки, сигурно едно 30 мин и излязохме 5 или 10 лв отгоре (вече не помня) при залог от 5 лв, даже не знаех че има минимум 5 лв. исках да заложа 1 лев.
Втория път влязох сам, пак бях с приятелката но тя категорично отказа. Този път сложих 10 лв. Пак играх на 20/30 ст. И извадих +70 лв. т.е. 80 общо. Вече резервите ми бяха за третия път заради това което казах а и заради стомната. Третия път (и аз в предишния ми пост не съм го описал точно времеразписанието) сложих 10 лв отново и пак мотах сигурно 20 минути по 20/30 ст. и паднах на 2 лв. Сложих още десет и ударих някакъв джакпот от който извадих пак +70. И вече на четвъртия път сложих 10 и отидох само с 10 лв в ризата за да не се увлека. Пак взех да въртя по 20 ст. и паднах на 2 лв. Обаче много късно стана и си завъртях последните два лева наведнъж и ги изгубих и така.
 
И какво да ги правя тия левчета в бет365? Сложих 10 за европейското, като в края бяха 13,50 а 10 от тях са от бонуса. Не ми се играе хазарт.
 
И какво да ги правя тия левчета в бет365? Сложих 10 за европейското, като в края бяха 13,50 а 10 от тях са от бонуса. Не ми се играе хазарт.
Човек, намекнах ти за метод за правене на къси пари от залози, но така и не зацепи какво исках да ти кажа. Явно няма смисъл...
 
@pepo_999 сложи ли нещо на румънската японка?
 

Горе