Онлайн игра Спешно!!!

Auct

Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Тъй като търга, който проведох не достигна цена, която да ме грабне пускам нова тема
с точна цена за продажбата на bosove(dot)com

Домейна е PR 2
Продава се заедно с хостинга който е до 9-ти месец 2010г
Цена: 350лв

Плащане с банков превод, Epay или ако някой желае може да се срещнеме лично, ако сте от София :).

Ако имате въпроси ЛС
 
За да не отменяш пуснати търгове, защото не били достигнали "цена, която да те грабне", слагай такава първоначална цена на търга, каквато те устройва. Доста некоректно е да се отмяташ от вече стартиран търг.
 
От: Онлайн игра Спешно!!!

това 350 какво е? начална? БИН? Цената, която те грабва?

Каква е гаранцията, че в този търг ще има цена, която да те грабне? Като обявиш търг и някой го спечели трябва да направиш и сделка, не те разбирам - как някой сериозен клиент ще вземе на сериозно офертата, ако има риск просто да я отмениш. Дефинирай правилата на търга

Начална цена
Стъпка
Цена Купи веднага
Краен срок
Продължения (ако в последния час/15/30минути някой вдигне цената търга се увеличава с още час/15/30минути)

Успех с продажбата
 
От: Онлайн игра Спешно!!!

Тази тема не е търг просто слагам точната цена която искам
Това е цената която искам нито повече нито по малко - 350лв
 
От: Онлайн игра Спешно!!!

Абе момче, какво продаваш със затворено тиксо и никакво инфо за аналитикса ? Искал 350 лева, какво очакваш да чуеш "Купувам" ли ? Е няма да го чуеш....
 
От: Онлайн игра Спешно!!!

- Скрипта писан ли е, ако не има ли лицeнз?
- Дай демо...
- Покажи брояч
- Регистрирани потребител(бр.)
- Има ли някакви приходи сайта
отговори на тези въпроси и може и да намериш кукупвач :)
 
От: Онлайн игра Спешно!!!

Скрипта е писан лиценс лесно може да се направи
демо:
user: demos
pass: demos
Регистрирани почти 2000
Приходи има от смс-и за месец около 20лв но с една добра реклама може да се докарат много повече пари
продавам го защото нямам възможност да го администирам вече и да го подържам
 
От: Онлайн игра Спешно!!!

Нова оферта която въжи до 25.06.10 който предложи цена над 240лв я взима
Ако желаете може да направиме и договор за покупко-продажба

След тази дата играта едва ли ще се продава ще търся начини и партньори да си я развия.
Ако не ми трябваха парите толкова спешно тази седмица изобщо нямаше да продавам играта но :( така се случи, че ми трябват пари. Затова ми е спешно и не намеря ли куповач до тази дата няма смисъл да я продавам после.
Ако някой има желание нека да пише на лс и, ако ще правиме договор ще е в София
 
От: Онлайн игра Спешно!!!

Е това играта вече не се продава.
Ако някой иска да участва като партньор и може да помага с рекламата на играта ще се договориме за някакъв процент от печалбата която ще носи играта

Моля темата да се заключи
 

Горе