Онлайн лотария

Добър ден. От известно време ми се върти една идея за една лотария в която на практика почти няма губещи. Целта не е да стана милионер от това а парите да се въртят в такава степен че ако днес сте загубили утре да спечелите ( постоянните печелят ) Та искам да попитам някой има ли идея как стоят тия неща със закона? данъци ала бала?
 
От: Онлайн лотария

Прочети закона за хазарта и се посъветвай с адвокат.
 
От: Онлайн лотария

четох закона нищо конкретно не пише а адвокат... суматия пари за едно питане. Все пак ако някой има сведение нека сподели ще съм много благодарен.
 
От: Онлайн лотария

БлагодареН? Ти да не очакваше като си направиш женски профил да има повече отговори? :D
 
От: Онлайн лотария

Ти май не ти се прави, като се чета тук. Едно питане, ама не е като да е 5 годинки, нали? Ето аз какво имам като инфо, от това моето съм чел и гледам през годините:

Имаше едно време (не знам дали още я има) една онлайн лотария на световно ниво, където попълваше 6 или 7 числа от 50 ли беше и се молиш. Беше фри по онова време, но не знам и на какъв принцип събираше пари. Може би чрез реклама. Все едно, тъпотия. Един месец плътно го правех, но видях, че е загуба на време.

Така, в твоя случай ти е нужен лиценз. Как така ще правиш лотария без документация, че имаш право. Ето тук ти е нужен юрист, за да ти каже какво точно се иска, защото се иска, повярвай ми. И другото е - хващай учебниците по теория на вероятностите и комбинаторика, там е ключа към схемата, която искаш лотарията да следва.
 
От: Онлайн лотария

Ти май не ти се прави, като се чета тук. Едно питане, ама не е като да е 5 годинки, нали? Ето аз какво имам като инфо, от това моето съм чел и гледам през годините:

Имаше едно време (не знам дали още я има) една онлайн лотария на световно ниво, където попълваше 6 или 7 числа от 50 ли беше и се молиш. Беше фри по онова време, но не знам и на какъв принцип събираше пари. Може би чрез реклама. Все едно, тъпотия. Един месец плътно го правех, но видях, че е загуба на време.

Така, в твоя случай ти е нужен лиценз. Как така ще правиш лотария без документация, че имаш право. Ето тук ти е нужен юрист, за да ти каже какво точно се иска, защото се иска, повярвай ми. И другото е - хващай учебниците по теория на вероятностите и комбинаторика, там е ключа към схемата, която искаш лотарията да следва.

Благодаря :)

П.П. Стига с това че имам женски профил.. нямам фб и за това ползвам тоя на жената.
 
От: Онлайн лотария

Е то понеже е много трудно да се направи мъжки профил.... или просто си леко раздвоен и имаш особени влечения :D
 
От: Онлайн лотария

Имам една идея - искам да си направя банка? Кажете какво е положението - данъци алабала има ли :)
 

Горе