Онлайн магазини чрез плащане с PayPal

От: Онлайн магазини чрез плащане с PayPal

Здравейте.
Извинявам се че ползвам дтруга тема но не мога да отварям понеже нямам 10 мнения.

Някой от вас има ли опит със конфигурирането на PayPal подула за плащане към Zen Cart.
Понеже има повече от 1 модул (3 са модулите) кой за какво е (какви са разликите).
Как се вързва (конфигурира) PayPal модула за работа.

---------------------------------------------------------------------
Така междувременно гледах клипчета в Yuotube а освен това и намерих книга/ръговодство на английски[Писано от разработчик от екипа julianxstone.com/files/Training/ZenCart/ZenCartManual.pdf както и тези но не съм ги преглеждал venturesom.com/manual.pdf elojas.com.pt/files/Zen-Cart-Quick-Start-Guide.pdf ] за работа със Zen Cart на английски и мисля че се справих със конфигурацията
[на PayPal Website Payments Standart - IPN понеже в един клип се спомена че другите май са платени т.е. плаща се нещо на PayPal всеки месец ... това не съм го проверил като информация но така или иначе разбрах че това е стандартния метод който се ползва ... при него след като клиента има нещо в кошницата и направи плащане тогава модула за плащане на ZenCart праща информацията до IPN модул на PayPal и чак когато PayPal потвърди обратно информацията чрез IPN към модула за плащане на ZenCart чак тогава ZenCart генерира поръчка за това което е било в кошницата и е платено]

Все още не съм я тествал[инсталацията дали работи коректно със плащане] но това предстои.
---------------------------------------------------------------------

А по темата ето един такъв сайт nojove.eu
 
Последно редактирано:
От: От: Онлайн магазини чрез плащане с PayPal

За един продукт слагай Quick Cart, Opencart или RexCart. Имат безплатни теми добри. Като първата система не изисква дори инсталация. След създаването на един сайт с нея можеш да го копираш в Х брох домейни или поддомейни.

Обърках темата съжалявам, ако може да се изтрие този пост
 
От: Онлайн магазини чрез плащане с PayPal

В този аднах днес paypal : тук

Но засега са правени само няколко теста.
 
От: Онлайн магазини чрез плащане с PayPal

Някой знае ли подобни магазини в България, за каквото и да са ?

Има много магазини, аз имам такъв. Поне 50% от качествени бг магазини ползват paypal
 

Горе