Онлайн магазин бельо!

caikox

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Магазина е продаден ! :)
 

Прикачени файлове

  • Capture.jpg
    Capture.jpg
    68.5 KB · Преглеждания: 85
Последно редактирано:
От: Онлайн магазин бельо!

Информация за стоката .... от къде се взима имаш ли я в наличност. Ти хубаво продаваш сайт ама аз като нямам стока какво да го правя този сайт ?

Аз фирма и касов апарат си имам. Няма да са ми нужни тогава може ли да говорим за по-ниска цена ?
Очаквам отговор на ЛС или тук
 
От: Онлайн магазин бельо!

Здравейте,
стоката не е налична, просто като имам поръчка звъня в склада на дадената марка (официалния вносител) или офиса... казвам им какво искам да го подготвят и отивам и го взимам, после до еконт и така. Всичките продукти са базови колекции на брандовете които се предлагат за това винаги ги има налични... има единични случай в които се изчерпал размер или цвят. Но винаги ги зареждат базовите си колекции! Всеки има възможност след време да си зарежда и сезонните колекции... и да има налична стока. Такъв ми беше и плана, в началото да почна така, и след време да зареждам налична стока, даже и евентуален физически магазин...
Плановете доста ми се промениха... имам други по-големи ангажименти за в бъдеще...

Ами да може да свалим цената, така или иначе може да ми потрябват и фирмата и касовия апарат скоро!
 
От: Онлайн магазин бельо!

Update: Магазина може да се продаде и без фирмата и касовия апарат на цената от 850лв.
 
От: Онлайн магазин бельо!

Може ли малко информация на ЛС от къде се взима стоката какъв % слагаш надценка и т.н
 
От: Онлайн магазин бельо!

Аз се интересувам от офертата /ако е в сила все още/,но повече от 600 не давам.
 
От: Онлайн магазин бельо!

Можете да ползвате системата и за други стоки, не е нужно да е бельо, всички категории и продукти много лесно сами може да ги смените от admin panela.
 
От: Онлайн магазин бельо!

Аз се интересувам от офертата /ако е в сила все още/,но повече от 600 не давам.

Офертата попринцип е в сила но твоята в момента не ми е изгодна :)
 
От: Онлайн магазин бельо!

А системата лицензирана ли е ?
 
От: Онлайн магазин бельо!

Не съм го написал съвсем точно в описанието. Целия оборот за периода е 679лв. Като по голямата част дойде в първите три седмици докато се рекламираше активно във фейсбук. Чистата печалба не мога да кажа с точност каква е, защото не съм си водил отчети тъй като съм работил сам. От 50 до 75% е надценката на стоките. Единствено на две от марките е 30% но от тях почти не съм продавал. Даже имам някои от стоките са ми почти 100% надценка. Трябва да вадя каталозите с цените на едро и да почна да гледам всяка поръчка и да сметна. Както написах по-горе някой може да го ползва магазина и за дрехи обувки и каквото си поиска... може и на секс шоп да го обърне :)
,
На въпроса за системата, бих ви пуснал линк на фирмата която е правила сайта на ЛС ако ви интересува да разгледате портфолиото им, доста са сериозни и работата им е доста добра по мое мнение!
Да лицензирана е! :)
 
От: Онлайн магазин бельо!

Само да попитам тук тъй като немога пиша ЛС-та
Казваш каталозите с цените на едро аз ако имам 3-4 поръчки със по един артикул това пак ли на едро ми се води и ако не съм от сф как става ? Моля да отговориш на ЛС.
 
От: Онлайн магазин бельо!

туко що проверих всичко е наред при мен....
 
Последно редактирано:
От: Онлайн магазин бельо!

Интересува ме възможността за прехвърляне на магазина на мой хостинг и възможността за редакция и промяна във файловете и дизайна.
Имаш около 200 продукта, това ли е пълния списък с продуктите от каталозите на доставчиците и вносителите?
С колко фирми имаш изградени взаимоотношения?

Ще очаквам отговора ти тук или на ЛС.
 

Горе