Онлайн магазин за био продукти-мнения

Luybomir

New Member
Здравейте,
Обмислям да създам онлайн магазин за био продукти в най-скоро време. Какво е вашето мнение за тази пазарна ниша, има ли търсене и струва ли си да се започне. Благодаря на всички предварително!!! :) :) :)
 
Тези сайтове са много зле.. не си давай парите за глупости

Здравей колега, не бих могъл да помогна със съвет относно това дали това е пазарна ниша, но мога да ти предложа два варианта на интернет магазини с идентична насоченост.
Създал съм ги с цел продажба на самите магазини, като средство за извършване на интернет търговия.
Към момента са на субдомейни, но веднага могат да бъдат прехвърлени на предоставен хостинг и домейн.
Отворен съм към предложения и смятам, че при желание бихме могли да постигнем разумно ценово съгласие, ако имаш нужда.
http://bio.shopping-place.net/bg/
http://bioproducts.prodava.online/bg/
Ако не ти представляват интерес и смяташ, че ти "цапам" темата ще изтрия поста си.
Поздрави и успех!
[email protected]
 
Добро утро с извинения към колегата Luybomir. Побързах да премахна поста си в предвид да не навредя с моето предложение.
Бъдете здрав, желая успех с проекта.
 
Предполагам имате предвид за основно за хранителни продукти?
Според мен има вече твърде много физически специализирани био магазини, както и био щандове в големите, та и в малките магазини. Повечето био магазини освен физически магазин, имат и онлайн разработени магазини, основно няколко водещи магазина, които имат голяма популярност, капитал и т.н. Освен това видях, че се и продават няколко онлайн био магазина, което нали зависи защо, но все пак за мен е показателно.
 
Освен хранителни продукти може да се предлагат и билкови екстракти с лечебни свойства, хранителни добавки, лечебна био козметика, уреди за здраве, книги за здраве и доста други продукти.
Има и други екстри които можем да включим като денонощен live chat с консултант , специалист в сферата.
Това как ви звучи?
 
В днешно време все повече хора се обръщат към био продуктите, така че дерзайте!
косачки
 
Последно редактирано:

Горе