Продава се: Онлайн магазин за калъфи за телефони

bnice

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продавам онлайн магазин за калъфи и кейсове за телефони и таблети.

Предоставям малко повече информация за магазина:

1. Продава се целия наличен асортимент от силиконови калъфи и кожени кейсове за всички популярни марки телефони: iPhone, Samsung, Huawei, Sony, Lenovo, LG и други. Общо около 800-850 са. Отделно има малко калъфи за таблети, селфи стикове, което прави общия асортимент в магазина към 900 артикула.

Пълния асортимент ще бъде уточнен допълнително със заинтересуван потенциален купувач.

2. От всички 900 продукта са качени 300, поради липса на време за доразвиването на магазина. Затова се и продава всичко. Останалите продукти ще трябва новия собственик да си ги качи. Снимките са правени специално за всеки телефон, не са правени от професионален фотограф.

3. Изграден магазин - дизайн , функционалности, админ панел, премиум тема. Изцяло завършен и функциониращ, индексиран в търсачките.

4. Домейн в областта .bg. Домейнът е доста силен, брандабъл, 11 годишен. Преди текущата регистрация е бил на един доста добре познат онлайн магазин тип хипермаркет (нещо като emag). Имал е регистрирана търговска марка към домейна, в момента няма, така че проблеми с ползването му няма. Домейнът изтича февруари 2020.

Линк профил в MOZ:

ose-da.jpg


Магазинът изобщо не развит - нито му е пускана реклама, нито му е правена оптимизация. С този домейн магазинът има голям потенциал за развитие, стига да му се отдели повечко време, което аз нямам.

Общата цена, която търся е 1 500 лв.

Моля, без излишен спам, при интерес ми пишете на лично.
 
Последно редактирано:
Здравей :) Може ли и на мен информация на лично? Благодаря!
 

Горе