Онлайн магазин за часовници от Амазон , www.watchesbuy.net

От: Онлайн магазин за часовници от Амазон , www.watchesbuy.net

Имам интерес и няколко въпроса.Какъв cms използва,има ли приходи сайта,колко е стар саита?
 
От: Онлайн магазин за часовници от Амазон , www.watchesbuy.net

Какъв cms използва,има ли приходи сайта,колко е стар саита?

Мен също ме интересува тия въпроси, така че ако можеш да отговориш в темата ще е супер. Освен това имам следните допълнителни въпроси:
- При Checkout нормално препраща към amazon, но се губят айтемите в количката? Това нормално ли е?
- Както може би знаеш различните разширения на амазон са реално различни афилиейт програми. Има ли опция да се добави засичане по IP и препращане към съответния домейн (.com, .co.uk, .de и т.н.)?
- Има ли процес който да следи за промяна на цената на всеки артикул и да го обновява и на твоя сайт автоматично по ASIN?
 
От: Онлайн магазин за часовници от Амазон , www.watchesbuy.net

2 дена ни вест ни кост....Инсталира се плъгин Amazon Localizer или нещо от сорта.Обаче мн внимавай какво инсталираш,че понякога интегрират чужди афф лнкове и ти крадат комисионните.
 
От: Онлайн магазин за часовници от Амазон , www.watchesbuy.net

2 дена ни вест ни кост....Инсталира се плъгин Amazon Localizer или нещо от сорта.Обаче мн внимавай какво инсталираш,че понякога интегрират чужди афф лнкове и ти крадат комисионните.

Да, гледал съм подобни плъгини за WP - на всеки 10 импресии показват 9 пъти твоя линк и един път техния или някаква такава дивотия беше. Затова питах какъв е CMS-а. Има и едни други - http://www.freshstorebuilder.com/ изглежда доста индийски, а кода му е голяма цапаница, не знам как работи.
 
От: Онлайн магазин за часовници от Амазон , www.watchesbuy.net

Като цяло автоматичните сайтове не печелят,особено ако са магенто,поради факта,че липсва уникално съдържание.
 

Горе