Онлайн магазин изработка

gogodan88

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся някои да ми направи онлайн магазин .
Очаквам предложенията ви на лично или в темата.
За пари зависи от това което ще бъде направено.
Очаквам предложения!
 
От: Онлайн магазина

Какво разбираш под "да ми направи"? Качествената изработка на онлайн магазин от нулата е доста трудоемка задача и съответно ще отнеме поне няколко месеца работа и сериозен бюджет.
Предполагам, че по-скоро искаш стартиране и настройка на готова система. Дай все пак повече информация какви изисквания имаш, дизайн ще се прави ли и т.н.
 
От: Онлайн магазина

здр мога да ти го направя качествено. Колко доло/горе гледаш да похарчиш за направата на този магазин и ако може малко инфо за какво става въпрос.
 
От: Онлайн магазина

Здравейте на всички и мерси за бързия отговор.
Затова написах очаквам предложения може и да е готова система , може и да е написан , сайта , дизайн нямам .Очаквам предложения.За инфо пишете лс.
 
От: Онлайн магазина

кажи ми какав ти е бюджета .. ако плащаш подобаващо и си наясно, доло горе как варвят работите с парите .. пиши ми ЛС .. :) и доло горе какво ще искаш ..
 
От: Онлайн магазина

Добре колега мога ли да ти кажа какъв ми е бюджета като нито знам какво можеш да направиш нито нищо.Не съм специалист в тея неща но има хора който могат да работят само с готови системи , а не могат да пишат сайт.Нали не мислиш че ще ти дам 1000лв за една система качена някаде пооправена малко и така.
Моля без такива коментари

Очаквам предложения на лично - пример : мога да направя това това и това .за тези пари.
Поздрави!
 
От: Онлайн магазина

Добре де, как е мислите човека да ви приеме на сериозно, след като имате такъв правопис?
Аз не бих си помисли, че тук пишете така за забавление, а иначе не.
Да не засягам някой, но показвайте малко уважение - как мислите се прави бизнес без стабилна основа / взаимоотношения?
 
От: Онлайн магазина

Добре колега мога ли да ти кажа какъв ми е бюджета като нито знам какво можеш да направиш нито нищо.Не съм специалист в тея неща но има хора който могат да работят само с готови системи , а не могат да пишат сайт.Нали не мислиш че ще ти дам 1000лв за една система качена някаде пооправена малко и така.
Моля без такива коментари

Очаквам предложения на лично - пример : мога да направя това това и това .за тези пари.
Поздрави!
Все пак не подценявай готовите системи, не искам да обидя никой от програмистите, но щом ще правиш магазин - акцентирай на стока, услуга, дизайн, доставки, условия, правилно подреждане на продуктите и т.н и т.н
Като взимаш магазин под наем гледаш дали е на хубаво место, голяма ли е витрината и гледай и в нета да е така ! Тук по скоро търси хора, които да ти поставят магазина на "главна и търговска улица" и "витрината " да се вижда от клиентите !
Обаче аз като влеза в един магазин не гледам дали са красиви плочките на настилката и дали са налепени правилно, а каква стока има, хубави ли са цените и има ли разнообразие, а това трябва да си го направиш сам.
 
От: От: Онлайн магазина

Все пак не подценявай готовите системи, не искам да обидя никой от програмистите, но щом ще правиш магазин - акцентирай на стока, услуга, дизайн, доставки, условия, правилно подреждане на продуктите и т.н и т.н
Като взимаш магазин под наем гледаш дали е на хубаво место, голяма ли е витрината и гледай и в нета да е така ! Тук по скоро търси хора, които да ти поставят магазина на "главна и търговска улица" и "витрината " да се вижда от клиентите !
Обаче аз като влеза в един магазин не гледам дали са красиви плочките на настилката и дали са налепени правилно, а каква стока има, хубави ли са цените и има ли разнообразие, а това трябва да си го направиш сам.

Колега благодаря ти за точния коментар.Знам го това рекламата в днешно време е много важна затова пиша и на колеги за да видя колко пари трябва да отделя за реклама в гоогле и т.н
Готовите системи не ги пренебрегвам просто казвам , че колегата ме пита за цена която мога да дам , но нито ми е казал сайта ще е писан , система ли ще е или какво.
Има много добри сайтове направени с готови системи.
Благодаря ти отновно за препоръките ще се радвам ако имаш още такива.Виждам че темата не ти е чужда.
А какво ще рече правилно подреждаен на стоката - в онлайн магазина?Също така ти можеш ли да ми направиш добро SEO за да съм на главната улица :clap:
 
От: От: От: Онлайн магазина

Колега благодаря ти за точния коментар.Знам го това рекламата в днешно време е много важна затова пиша и на колеги за да видя колко пари трябва да отделя за реклама в гоогле и т.н
Готовите системи не ги пренебрегвам просто казвам , че колегата ме пита за цена която мога да дам , но нито ми е казал сайта ще е писан , система ли ще е или какво.
Има много добри сайтове направени с готови системи.
Благодаря ти отновно за препоръките ще се радвам ако имаш още такива.Виждам че темата не ти е чужда.
А какво ще рече правилно подреждаен на стоката - в онлайн магазина?Също така ти можеш ли да ми направиш добро SEO за да съм на главната улица :clap:
1.Не немога, но съм сигурен, че в този форум има кой да ти помогне - определи си бюджет за реклама и бюджет за оптимизация и давай парите седмично - като начало 50 лв + 50лв и пробвай !
2.Правилно подреждане ще рече да поставиш категориите, така че да са видими за клиента - иди в метро и виж как е подредена стоката !
 
От: Онлайн магазина

Колега доста добър пример му дади.
"Отиди в Афганистан и виж как се прави СЕО"
Не отивай в метро, защото това не е най - посещавания магазин и не е добър пример с това което искаш да правиш.
Пример: Ако си решил да продаваш парфюми отиди в една парфьомерия която е посещавана. (Ето например във Варна, има парфюмерия която всеки варненец знае - Под Планет Клуб) Разгледай как стои стоката, как се предлага и най - важното коя стока се купува. Лично за мен няма стока която не се купува, има не добре предлагана стока. Затова наблегни на начина на предлагане на стоките ти. ;)
ПП: "Три пъти мери, веднъж режи"
 
От: От: Онлайн магазина

Колега доста добър пример му дади.
"Отиди в Афганистан и виж как се прави СЕО"
Не отивай в метро, защото това не е най - посещавания магазин и не е добър пример с това което искаш да правиш.
Пример: Ако си решил да продаваш парфюми отиди в една парфьомерия която е посещавана. (Ето например във Варна, има парфюмерия която всеки варненец знае - Под Планет Клуб) Разгледай как стои стоката, как се предлага и най - важното коя стока се купува. Лично за мен няма стока която не се купува, има не добре предлагана стока. Затова наблегни на начина на предлагане на стоките ти. ;)
ПП: "Три пъти мери, веднъж режи"
Кво общо има SEO с подреждане на стока и категоризиране!
(Ето например във Варна, има парфюмерия която всеки варненец знае - Под Планет Клуб), а ако не е от Варна ???? А ако не продава парфюми кво му дреме коя стока там най се купува !
Затова му казах Метро, щото е навсякъде! Дали е най-посещаван въобще не ме вълнува !
Бегай да просиш депозити от по 10 долара и не се изказвай неподготвен !
 
От: Онлайн магазина

Ако беше малко по умен, щеше да разбереш, какво съм ти написал. За жалост дори и не си го разбрал. Определено нямаш хъс в търговията. Моите депозити са с лихва където хората биха спечелили. За жалост твоите съвети са точно обратното. Като няма хора в един магазин който ти му препоръчваш да отиде да види и да направи след това, определено му казваш. "Аз направих това и се набутах, направиго и ти" Ако не е от Варна, във всеки град има парфюмерия и то не една. Ако не е прафюми, а друга стока, ще отиде в такъв магазин в който се предлага неговата стока. Именно, че трябва да види магазин продаващ неговата стока успешно.
Ако си гледал в Метро как се продават цветя, определено ти върви бизнеса "Цветарке". Но ако си ходил да видиш как се продават цветя, по пазарите за цветя, тогава и магарешки бодил би успял да продадеш.
 
От: Онлайн магазина

Отново темата е тръгнала в интересна посока.
Хора не разбирам за какво спорите. В зависимост от това какво ще продава и към какъв стил иска да се придържа ще си го категоризира и подреди.
Какво общо имат парфюмерии, Варна...
И като види как са подредени в парфюмерията?
Спецификата на медията определя поведението. Една реклама на Glo..ul по телевизията тематично е същата, като по интернет и радиото, но не едно към едно.
Тъй, че не виждам причината за спора.
 
От: Онлайн магазина

gogodan, определи си цена, която можеш да отделиш за магазина и направи директно предложение (конкурс) от сорта на:
"Искам електронен магазин, имам бюджет от хххх лева, какво можете да ми предложите?"
Цените варират:
150-299: Откровена боза
300-699: Има някакви наченки на еМагазин, може и да стане
700-1299: Тук е ценовата граница на добър магазин
1300-1799: Изпълнение на уебдизайн фирма от нисък клас
1800-2999: Изпълнение на уебдизайн фирма + добри шансове за успех
3000-7999: Започва да става съмнително
8000-30000: Корупционна схема
------------------------------------
Втората част е поддръжката:
Класиране по търсачки, промоции, обслужване на клиентите, реклама, планиране... Или "кухнята на еМагазина" :)
50+50 е добра начална схема, която ти е загатнал MrFlower:
50 реклама (Google Adwords, DIR ring, Facebook,...)
50 поддръжка (консултант "готвач")

Успех!

P.s: Примера с METRO е страхотен!!! Обърнете внимание на самата подредба и как всичко е структурирано, как естествено се преминава от една категория в друга, как всичко е обособено и има контрол на стокови наличности. Точно така трябва да стоят нещата в един еМагазин!!!
 
От: Онлайн магазина

takamato е много прав в този анализ . Една първоначална инвестиция от 2000 - 3000 лв е просто необходима и минимална, за да се отласнеш от морето малки и недодялани магазинчета ! Аз лично бих заложил не толкова на система , а на дизайн, оптимизация, форми на плащане, партньори и реклама !
И много бачкане и безсънни нощи, бате !
 

Горе