Онлайн магазин, къде да направя

Roditor

New Member
Привет от мен. Искам да попитам по-запознатите от вас, къде мога да си направя онлайн магазин. Дайте ми съвет къде да направя това. Колко долу-горе излиза?
 
От: Онлайн магазин, къде да направя

Ето в този сайт това е безплатно
sales.care/bg/online-store сайта е сравнително нов и малко хора го знаят, но условията които предлагат са много добри.
Собствен домейн, собствен админ панел, бекъп на файловете, безплатен хостинг и освен това ти правят и реклама.
Мисля, че в тоя случай това е идеално за теб!
 
От: Онлайн магазин, къде да направя

Това е или много тъп спам или 2та си обикаляте из форумите и си се питате и отговаряте едно и също.
И да не забравим, че заблуждавате хората!

Ние печелим едиствено минимален % от Вашите реализирани продажби (който се определя в зависимост от бранша, броя оферти и продължителността на нашите партньорски отношения) в системата на Sales.Care. Като в средата на всеки месец ние изчисляваме каква е дължимата комисионна спрямо Вашия оборот, направен от предходния месец.

Явно не е безплатно, което попринцип е нормално. Но когато лъжете хората и дори не давате ясна и точно представа колко струва, тогава никак не е хубаво.
 
От: Онлайн магазин, къде да направя

Още нещо което според мен трябва да си оправите, защото ще загубите много потенциални купувачи:

Еконт - стойността се изчислява после
Еконт - стойността се изчислява после 0,00 лв.
Стойността на доставката се изчислява в последствие.
 
От: Онлайн магазин, къде да направя

Това е или много тъп спам или 2та си обикаляте из форумите и си се питате и отговаряте едно и също.
И да не забравим, че заблуждавате хората!



Явно не е безплатно, което попринцип е нормално. Но когато лъжете хората и дори не давате ясна и точно представа колко струва, тогава никак не е хубаво.

Аз съм изброил нещата който са безплатни и не мисля, че много сайтове предлагат това. Все пак трябва да се издържа от нещо този сайта. Но пак само когато има отчетени продажби се плаща, не като при другите да те товарят с такси и какви ли не неща. Имаш онлайн магазин и дори да не потръгнат нещата не плащаш нищо, нали така?

Но пак ние българите имам едно уникално качество да плюем по всичко ново което се появи. Ти си типичния пример за това. Успех
 
От: Онлайн магазин, къде да направя

Аз мисля да продавам, GSM аксесуари, какъв ли би бил процента за тях ?
 
От: Онлайн магазин, къде да направя

Не знам, не съм на вътре в нещата. Има си форма за контакт пиши в нея :)
 
От: Онлайн магазин, къде да направя

Бате, това което правиш са практики от преди 15 години :) Вече не вървят, макар че, поне двама трима са посетили сайта Ви :(
 
От: Онлайн магазин, къде да направя

Ще разгледам и тези, да видим как стоят нещата там :)
 
От: Онлайн магазин, къде да направя

Хахахахаха, това много ми хареса, как един човек пита и си отговаря сам. Ей, ние не сме овце, виж къде ти попадна темичката...
 

Горе