Онлайн магазин на платена платформа или собствен /Opencart/

Stelli4ka

New Member
Здравейте, от известно време се лутам в избора за онлайн магазин. Ще продавам натурална козметика на фирми, на които съм представител. Нямам никакъв опит с магазини или IT умения. Какво ще ми препоръчате - сигурността на платената платформа,като cloudcart, shopiko и подобни, с по-висок годишен разход или собствен магазин на opencart, но тогава ако нещо се бъгне, няма на кого да разчитам да го оправи. Взех оферта от една фирма, като твърдят, че нямат поддръжка, защото НЯМА нужда, но от форума разбирам, че съвсем не е така. Има бъгове по модулите или остаряват шаблоните и магазина вече не е така функционираш, както се очаква. Ще съм благодарна за всякакви мнения и помощ. Също и препоръки откъде да се закупи хостинг. Имам само доменйн от суперхостинг.
Благодаря!
 
Винаги бих препоръчал да се направи магазин на собствена платфора, понеже магазина под наем, е нещо което един ден ако решиш да се преместиш или да го нарпавиш на собствена платформа, става адски трудно.
Никога не бих препоръчал да се захващаш сам/а с нещо което не разбираш или по-точно изграждането на магазина понеже това е работа която винаги ще има разлика крайния резултат от човек който не разбира и човек който разбира.
За хостинг аз лично ползвам услугите на NS1.BG от години и до сега не съм имал никакъв проблем, преди това бях на ICN но това всичко д аминава през имейли и то през един главен мейл не ми харесва.


Ако се нуждаеш от нарпавата на магазин и поддръжката му след това, може да ми пишеш, за мен ще е удоволствие да свърша работата .
 
Здравейте, от известно време се лутам в избора за онлайн магазин. Ще продавам натурална козметика на фирми, на които съм представител. Нямам никакъв опит с магазини или IT умения. Какво ще ми препоръчате - сигурността на платената платформа,като cloudcart, shopiko и подобни, с по-висок годишен разход или собствен магазин на opencart, но тогава ако нещо се бъгне, няма на кого да разчитам да го оправи. Взех оферта от една фирма, като твърдят, че нямат поддръжка, защото НЯМА нужда, но от форума разбирам, че съвсем не е така. Има бъгове по модулите или остаряват шаблоните и магазина вече не е така функционираш, както се очаква. Ще съм благодарна за всякакви мнения и помощ. Също и препоръки откъде да се закупи хостинг. Имам само доменйн от суперхостинг.
Благодаря!
Здравейте, бих Ви препоръчала xStore това е най-новата и надеждна платформа на българския пазар + складов софтуер. Когато се инсталира има 14 дни пробен период за потребителите, ако са доволни тогава си заплащат месечен наем или годишен. Като пакетите варират на различни цени, според големинта на онлайн магазин т.е колко продукта ще се качат. Има готови теми за онлайн магазини Вие сами избирате и го инсталирате. Следващия етап получавате помощ от екипът на xStore по телефон, като Ви се обяснява подробно как работи системата и получавате постоянен support по email, ако имате следващи въпроси.
Надявам се, че съм Ви заинтригувала, ако желаете разгледайте платформата и ако имате въпроси съм насреща!
 
Реших да видя предлаганото xStore но Unable to connect е как да го избере човек. Слагаш някаква платформа било то OpenCart или друга и си свиркаш. Плащаш на някои който има някакви познания да ти фиксне 2-3 бъга защото винаги има както в момента имат проблеми със сео урлт-тата на мултилангуаге и май оправиха правилните записи в sql-а на гугле магазина и си ти човека. За ремплейт зависи ако искаш нещо семпло пак се прави лесно ако не 50 доларчета и имаш шаренийка. Още 50 за GDPR и си на пазара вече. Това са основните разходи е като не се броят за хостинга, цената на домейна и качването на продуктите. Ако имаш някакви конкретни въпроси ще ти отговоря или някои от форума има разбиращи хора.
 
Реших да видя предлаганото xStore но Unable to connect е как да го избере човек. Слагаш някаква платформа било то OpenCart или друга и си свиркаш. Плащаш на някои който има някакви познания да ти фиксне 2-3 бъга защото винаги има както в момента имат проблеми със сео урлт-тата на мултилангуаге и май оправиха правилните записи в sql-а на гугле магазина и си ти човека. За ремплейт зависи ако искаш нещо семпло пак се прави лесно ако не 50 доларчета и имаш шаренийка. Още 50 за GDPR и си на пазара вече. Това са основните разходи е като не се броят за хостинга, цената на домейна и качването на продуктите. Ако имаш някакви конкретни въпроси ще ти отговоря или някои от форума има разбиращи хора.
Здравейте, причината поради която не сте могли да посетите xStore е защото работихме по сървъра. Платформата, вече е напълно достъпна за всеки който се интересува. :)
 
Здравейте, причината поради която не сте могли да посетите xStore е защото работихме по сървъра. Платформата, вече е напълно достъпна за всеки който се интересува. :)
Направих отново тест да посетя сайта ви.
 

Прикачени файлове

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    63.2 KB · Преглеждания: 20
@testkiwi докъде я докарахте с вашата платформа?

Хах, изненадан, съм, че някой помни, че правя такава.

Ами работи се усилено, имаше закрито демо, инвеститора е супер доволен и ще има до 3-4 месеца публична версия. Не искам да издавам тайни от кухнята, но мога само да кажа - забравете за тия бавни бози на php - нашата е на C# и не ползваме нито jquery, нито никакви чужди библиотеки, които само бавят, защото акцента е на скоростта. Без да преувеличавам платформата е най-бързата в света, работи със скоростта на интернета ти (т.е. по-бързо от това не може ;). Има и още много други неща, но ще ги напиша в отделна тема когато сме готови.

Поздрави.
 
Лично аз предпочитам онлайн магазин на платформата Opencart, не е труден за работа и поддръжка, а също така има много разработчици, които да са ти от полза, ако нещо се обърка. Успех!
 
Реших да видя предлаганото xStore но Unable to connect е как да го избере човек. Слагаш някаква платформа било то OpenCart или друга и си свиркаш. Плащаш на някои който има някакви познания да ти фиксне 2-3 бъга защото винаги има както в момента имат проблеми със сео урлт-тата на мултилангуаге и май оправиха правилните записи в sql-а на гугле магазина и си ти човека. За ремплейт зависи ако искаш нещо семпло пак се прави лесно ако не 50 доларчета и имаш шаренийка. Още 50 за GDPR и си на пазара вече. Това са основните разходи е като не се броят за хостинга, цената на домейна и качването на продуктите. Ако имаш някакви конкретни въпроси ще ти отговоря или някои от форума има разбиращи хора.
Здравейте
Искам да си направя сам онлайн магазин с Преста Шоп и съм избрал тема за 80 $ на един поляк, но за GDPR не се сетих. Това от къде да го купя? Ако имате време споделете какви добавки трябва да купя за старт на малък магазин с 500 продукта?
Благодаря
 
Здравейте,

и аз смятам че да ползвате собствена платформа е доста по-добре, най -малкото е икономчески по-рентабилно. Освен OpenCart може да разгледате и Magento. Също добра платформа. Относно поддръжката ако се случи нещо има доста хора тук или в различни fb групи които могат да ви съдейства за скромна сума или дори и безплатно (случвало ми се е).
 
Темата е от 2019 г. Ама що за фирма няма да си поддържа произведението, което е сътворило? Странно е, че има такива фирми, а още по-странно е, че всеки пискал оферта от едно място прави общо заключение за всичко. Тук ще получиш не само по-добра цена и хора, които ще си си поддържат сглобеното от тях. ;)

Здравейте,

а бихте ли желали реклама за този бизнес?
А ти бате, наспами ли се? ;)
 

Горе