Онлайн магазин с Prestashop

V.Andreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
61   0   0
Здравейте,

От 2010г. се занимавам с безплатната платформа "Prestashop".
Това е система за Онлайн магазин/Електронен магазин.

Демо на магазина на потребителската част: тук
Демо на магазина на административната част: тук

В България е слабо популярна - няма много информация. Но въпреки това системата определено e една от най-добрите.

През годините съм реализирал над 30 магазина. За да ги направя, както трябва, съм се сблъсквал с различни трудности, но няма нерешим проблем.
Помагал съм и на много колеги с каквото мога.

Можете да видите как изглежда един от магазините, които съм реализирал: тук

Предлагам на тези, които искат, да направят Онлайн магазин на сериозна система - "Prestashop".
С тази системата можете да виждате какви артикули са добавили Вашите клиенти в количката без дори да е осъществена все още поръчка.
Има много плюсове. За повече информация може да разгледате официалния сайт за БЕЗПЛАТНАТА система.

Най-важното на един магазин не е да е "Красив и с хиляди екстри", макар че "Prestashop" притежава тези две качества. Важното е да ПРОДАВА - аз самият и мои близки вече клиенти сме се убедили, че тази система предлага и поддържа онлайн магазин, който продава стоката си РЕАЛНО.

Услуги и цени:

Инсталирам и конфигорирам стабилна версия - 30лв

Добавяне на модул/инсталиране и конфигориране - 10лв

Създаване на нов онлайн магазин с Prestashop готов да ПРОДАВА + как да работим с него - 250лв

Оправяне на проблем - 10лв/200лв

* За услуга над 50лв:
Задължително се изпраща 50% капаро от сумата.

Начини на плащане:

Банков превод
Еконт
Пощенски запис
Paypal
Easypay

Можете да се свържите с мен като пишете в темата, на лично съобщение или в скайп.
 
Последно редактирано:
От: Онлайн магазин с Prestashop

Това е втората ми тема за магазин с prestashop, първата можеш да намериш тук
Както сам можеш да видиш, не си измислям СТАЖ и реално има не малко доволни клиенти, както и много въздържали се!
Няколко пъти пиша ЗАЩО не съм показал Портфолио и го изтривам...просто има много причини! Заради това нека всеки които желае да види РЕАЛНИ действащи онлайн магазини с Prestashop да се свържи на ЛИЧНО с мен и да му покажа ЛИЧНО! Може да се обади на собственика на сайта и да провери моето твърдение.
 
От: Онлайн магазин с Prestashop

Здравей,

Нямам такъв модул :(
 

Горе