Онлайн магазин с WP

От: Онлайн магазин с WP

http://buyparfumes.com - ето ти един онлайн магазин на WP :) Върви си доста стабилно :) Разбира се е доста по-добре да го изработиш на система предназначена за онлайн магазин като http://opencart.com/ (любимата ми) или на magento. Лично аз ти препоръчвам opencart, защото е изключителна лесна. Framework-a е MVC :) и да не забравя - най-бързата е сред готовите системи.
 
От: Онлайн магазин с WP

Другите две популярни решения са OScommerce и Joomla eCommerce. WP не е най-доброто за магазин.
 
От: Онлайн магазин с WP

потърсих да видя кое е най доброто наJoomla eCommerce и ето какво има в официалното онлайн демо:
Warning: file_put_contents(/home/demovir/public_html/cache/daily.xml) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /home/demovir/public_html/administrator/components/com_virtuemart/classes/currency/convertECB.php on line 119
е нямa как да си инсталирам такова нещо :) OScommerce също е ясен,въпроса ми беше за WP и плъгините за него :)
 
От: Онлайн магазин с WP

Еми като някой го е инсталирал с краката си :) Аз съм ги пробвал всичките и съм най-доволен от Joomla eCommerce.
 
От: От: Онлайн магазин с WP

потърсих да видя кое е най доброто наJoomla eCommerce и ето какво има в официалното онлайн демо:
Warning: file_put_contents(/home/demovir/public_html/cache/daily.xml) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /home/demovir/public_html/administrator/components/com_virtuemart/classes/currency/convertECB.php on line 119
е нямa как да си инсталирам такова нещо :) OScommerce също е ясен,въпроса ми беше за WP и плъгините за него :)

аз имам и магазин на wordpres и си върви и не му пука :) продава си ... доволен съм и гогле му се радва
 
От: Онлайн магазин с WP

Някой ползвал ли е плугина на Magento с който се свързва Wordpress - Lazzymonks Wordpress Integration 2.61
 
Последно редактирано:
От: Онлайн магазин с WP

тоя като парфюмите магазина...
може ли да се направи нещо подобно и в златно
и в сребърно?
и кач пара ши струва?
че от години търся златен темплейт за жумла и няма
 

Горе