Онлайн магазин

wawaw777

New Member
Решил съм да си направя онлайн магазин за телефони,лаптопи и др,не ми е ясно как точно става с артикулите,които ще предлагам.От къде да ги взема?Ако някои е на ясно ако може да ми обясни.Благодаря предварително..........
 
От: Онлайн магазин

Ти ако не знаеш откъде да си вземеш артикулите, по добре забрави за ОМ. Цъкай си в службата, докато не дойде края на света.
 
От: Онлайн магазин

какво разбираш под изгодно? С каква надценка искаш да продаваш и колко си готов да инвестираш?
 
От: Онлайн магазин

Реших да стана пластичен хирург (през свободното си време) хем чух че има много пари в тоя бизнес, хем ще държа в ръце си все хубави цици.
Може ли някой да напише как се слагат тез импланти и да почвам?
 
От: Онлайн магазин

Реших да стана пластичен хирург (през свободното си време) хем чух че има много пари в тоя бизнес, хем ще държа в ръце си все хубави цици.
Може ли някой да напише как се слагат тез импланти и да почвам?

:D:D:D Много точно казано.
 
От: Онлайн магазин

Май още и ти не ис сигурен,какво искаш да предлагаш,все пак трябва да е нещо търсено на пазара.
 
От: Онлайн магазин

Някой ако знае каквото и да е изгодно от къде да взема да казва и аз ще отварям магазин няма значение с каква стока :D

ако се интересуваш разгледай нашия сайт vodo.bg и се свържи на посочените контакти
 
От: Онлайн магазин

какво разбираш под изгодно? С каква надценка искаш да продаваш и колко си готов да инвестираш?

ако се интересуваш разгледай нашия сайт vodo.bg и се свържи на посочените контакти

Автора ясен, но той мисля, че се е майтапил?

@vodo - много хубав и изчистен дизайн. Поздравления!
 

Горе