Онлайн магазин

Статус
Not open for further replies.

kapinkaaa

Banned
Тъй като предния търга така и не приключи с продажба

Пускам търга с публични данни.
Продава се онлайн магазин с вече реализирани продажби. С магазина се продава фейсбук група с 500 харесвания. Домейн и скрипт + контакти с всички доставчици. Има много стока която не е добавена. Ще се предостави на бъдещия купувач.

Общо продажби: 294.91лв. ( реализирани продажби до момента)

Сайта е пуснат преди по-малко от месец.

Начална цена: 50 лв
Стъпка: 1лв.
Край на търга: 20.03.2012 13:00ч.


Домейн Име | URL: www.levche.eu
Приблизителна Цена: 100
Система: Опън Сорс
Дизайн: Безплатен / GPL
Начини на Плащане: epay

Адрес на картинката за верификация: http://levche.eu/marketplace.gif

Цена купи сега: 100лв

Скайп за контакти: levche.eu
 
Последно редактирано:
От: Онлайн магазин

Някаква статистика няма ли? Инфо за доставчици или как се осигуряват тези неща? Обикновено се слага точна БИН цена или ти несмееш, че случайно да не се прецакаш?
 
От: Онлайн магазин

Бид цената не съм я сложил понеже незнам коя е реалистична. Доставчиците ще ги запазя за купувача. Нещата се осигуряват с куриер естественно.
 
От: Онлайн магазин

Гледам си пооправил офертата. Може да добавиш какви са разходите, колко време и каква поддръжка изисква. Още какви посетите ли има, от къде са. А като не знаеш каква е реалистичната как ще прецениш ако някой ти предложи 100 лева?
 
От: Онлайн магазин

Ако някой ми предложи нещо ще преценя на момента дали ме устройва или не. Тъй като ако обявя нещо публично което е нереално ще изглежда меко казано забавно. Повечето посетите ли са от фейсбук групата.


887 Посещения
808 Отделни посетители
4 917 Показвания на страници
5,54 Страници/посещение
00:02:08 Ср. време, прекарано на сайта


От както е пуснат. Както казах по малко от месец.
 
От: Онлайн магазин

От както е пуснат. Както казах по малко от месец.

Цитат от сайта: "От създаватето си през 2007 година, онлайн магазин Левче непрестанно работи над усъвършенстване на продуктовия асортимент, за да може Вие, нашите клиенти, да сте винаги удовлетворени!"

55лв. имаш от мен
 
От: Онлайн магазин

Нещо ми се вижда странно, защо е толкова малка цената?
 
От: Онлайн магазин

Цитат от сайта: "От създаватето си през 2007 година, онлайн магазин Левче непрестанно работи над усъвършенстване на продуктовия асортимент, за да може Вие, нашите клиенти, да сте винаги удовлетворени!"

55лв. имаш от мен

Не, че нещо ама видя ли часа преди да биднеш?
 
От: Онлайн магазин

Аз бих искал да погледна аналитикса ако може?
 
От: Онлайн магазин

Не се предоставя аналитикс пдф.

Що? Продажбите как са станали тогава?
 
От: Онлайн магазин

Търга приключи печели: baydan
Благодаря на всички наддавали.
 
Последно редактирано:
От: Онлайн магазин

Я, така ли стана? Малиии, сега чак виждам, че имало краен срок и час за приключване на търга :cry: (което си е нормално де). Искрено съжалявам и се извинявам, щях да оттегля офертата си навреме, ако бях видял срока.
 
От: Онлайн магазин

Да отдеглиш офертата си? Че защо тогава бидваш. Второто което е това ли е начина да ми го кажеш след като ти писах 3 л.с.-а на който дори не си направи труда да отговориш.. ужс и това ми било предприемач. Търга се удалжава с 1 ден заради некоректното отношение на baydan.

КРАЙНА ДАТА И ЧАС: 20.03.2012 13:00
 
Статус
Not open for further replies.

Горе