Онлайн магазин

Статус
Not open for further replies.
От: Онлайн магазин

Нямам претенции да съм предприемач, но пък и твоя търг какво ли общо има с предприемачеството?
Прочетох няколкото лични, с които си ме засипал за няколко минути - сякаш има родилка, и предпочетох тук пред всички да пиша и се извиня, защото ДА ТОВА Е НАЧИНА - публично и достойно ! Извиних ти се културно публично и нямам намерения да ти се обяснявам повече защо бидвам и защо се отказвам - ти се замисли сам защо, а и защо и преди търга ти така и не бил приключил с продажба.
Лека и спокойна вечер.
 
От: Онлайн магазин

Ми точно заради такива като тебе не е приключил с продажба евентуално. Като нямаш интерес не бидваш и това е траеш си мирно и кротко .. не е тук мястото да трупаш мнения или каквото там правиш. Деца...

п.с. чак и негативна репотация ми сложил... е това вече си е наглост и заслужава репорт до екипа на форума.
 
От: Онлайн магазин

Опитах се да бъда културен и възпитан, но ти явно си нагъл, освен другото и не го заслужаваш! Червена репа ще кажеш ли кога ти дадох, след кое? Дете си ти или поне се държиш като дете! Аз съм на 46 години. Дали ще си трупам мнения, дали ще си стоя мирно и кротко , дали ще бидвам с интерес или без интерес не си ти дами кажеш, ясно? Ти защо си затрая като те попита колега тук защо в сайта пише, че от 2007 година, а тук пишеш, че е на по-малко от месец?? Това ли ти е предприемачеството - да подвеждаш и лъжеш дефакто?
 
От: Онлайн магазин

Очевидно е че съобщението е копирано. Най-елементарен whois ако дадеш на домейн-а ще провериш че е регистриран преди по-малко то година съответно няма как да е от 2007. Сайта е стартиран преди по малко от месец както пише тук. Нито подвеждам нито лъжа когото и да било. И да аз ще ти казвам да не бидваш когато нямаш интерес защото най-малкото не е коректно а утре от отговора на екипа ще разберем дали е и в разрез с правилата на форума защото ако всеки ще си бидва за квото му падне а после се отказва просто няма смисал от търгове тук. Така няма да стигнеш далеч ...

п.с. надявам се да си го отнесеш за назидание на другите като теб. Както всъщност ти се полага ...
 
От: Онлайн магазин

Очевидно е че съобщението е копирано. Най-елементарен whois ако дадеш на домейн-а ще провериш че е регистриран преди по-малко то година съответно няма как да е от 2007. Сайта е стартиран преди по малко от месец както пише тук. Нито подвеждам нито лъжа когото и да било. И да аз ще ти казвам да не бидваш когато нямаш интерес защото най-малкото не е коректно а утре от отговора на екипа ще разберем дали е и в разрез с правилата на форума защото ако всеки ще си бидва за квото му падне а после се отказва просто няма смисал от търгове тук. Така няма да стигнеш далеч ...

п.с. надявам се да си го отнесеш за назидание на другите като теб. Както всъщност ти се полага ...

Дай го на втория в списъка и приключвайте драмата
 
От: Онлайн магазин

Колкото и да се правиш на интересен и на умряла лисица - факт е , че ти подвеждаш и лъжеш в сайта! И лъжеш посетителите на сайта, които не знаят що е "Най-елементарен whois" !
И неее - не можеш да ми кажеш нищичкооо ти и никой друг лъжец! А по-далеч не ми е и нужно да стигам, бъди спокоен, стигнал съм достатъчно далеч и гледам от там сеира на такива като теб 8)
Защо пропусна да кажеш кога и след кое ти дадох червената репа?
 
От: Онлайн магазин

Кога след кое сеири .. това сигурно го правят в твоята махала но тук все си мисля че сме културни хора и можем и без тебе.. гледам някои колеги са оценили жестовете ти от вчера и репотацииката ти е прилично намаляла и това е достатачно за мен да предупредим и други хора че си гласуваш просто еи така да си "в играта" както се казва :)
 
От: Онлайн магазин

И продължаваш най-нагло да си измисляш разни сценарии подобни на този в сайта ти за създаването му през 2007г. - никой, освен теб, не ми е слагал никаква репутация и тя не е мръднала! А и преди съм казвал, че тези репутации не ме вълнуват! И като поне 3 пъти те подканях да кажеш тук истината, защо си премълчаваш като пръднал в асансьора?? Истината е, че аз ти сложих червена след като първо ти ми сложи.
Да, има културни хора тук и аз ти се извиних културно и достойно - публично тук, а не на лично! И какво ще рече това "можем"?? Шоп ли си ? Или защото се имаш за самозван предприемач и хайде и ти "барабар Петко с мъжете" ? :lol: - ето този твой сеир гледам ;)
Ако стоката ти беше читава, а и читаво и коректно представена, отдавна щеше да си я продал, да обявиш следващия след мен бидвал за спечелил, а не да търсиш под вола теле, причини де, защо не можеш да я продадеш! И като говориш за себе си в множествено число и се слагаш в някаква общност, тя за теб може да е само една - не общността на предприемачите, а тази на предРЕВАЧИТЕ :lol:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе