Продава се: Онлайн-магазин

zzzeeen

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте, продавам онлайн-магазин за спортни стоки: http://futbolfen.com/
Магазина е от 2010г. Има оборот от 10000лв. Зарязал съм го защото нямам време и това е и причината да го продавам. На някои търсения като "фен стоки" излиза на 1-ва страница, въпреки че доста отдавна не е правено СЕО. Системата е prestashop, старата версия. Има и FB страница с около 500 последователи. За повече инфо "на лично". Очаквам цена от средният към високият регистър на трицифрените числа:)
 
От: Онлайн-магазин

Този оборот е от създаването на сайта или? На какъв принцип работи магазина - дропшипинг, ти имаш стоката?
 
От: Онлайн-магазин

Този оборот е от създаването на сайта или? На какъв принцип работи магазина - дропшипинг, ти имаш стоката?
Ако може и на мен същата информация на ЛС.Също така ако на дропшипинг с кои партньори работиш.
 
От: Онлайн-магазин

Оборота е от създаването на сайта. Като цяло беше развит преди. В последната година съм го зарязал.Най-много поръчки имаше 2012-2013. През 2015 има 6 продажби успешни, и 6 канселирани поради липса на артикули. Ако искаш да ти носи добър приход трябва да се поработи. Когато има поръчка се процедира по следният начин: стоката се намира в магазин на вносител, в София аз я взимам от мол Парадайз. Имаш отстъпка от вносителя. Изпращаш я по еконт, и си взимаш парите. Ние бяхме и малко по-нахални и слагахме по-високи цени от магазина на самият вносител, и никой не се е възмутил. Трябва да имаш 200лв оборотни пари. Понякога се случва и да ти върнат стока и тогава или я пускаш на промоция, или чакаш някой да ти я поръча(за вносителя в Парадайз това не важи, щото ако ти я върнат на теб и той ти връща парите(удържа малка сума), но пък другият който има интересни неща не е съгласен да връща пари и тогава аз я пускам на разпродажба). Не е дейност от която да изкарваш супер много пари. Повече е подходящо като допълнителна дейност.
 

Горе