Продава се: Онлайн магазин

vasetokb

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам онлайн магазин за парфюми. Изграден на Opencart с премиум тема. Респонсив дизайн, изглежда супер на всички устройства. Работещ от 3-4 години и без прекъсване на домейн. В момента прави малки продажби, като се има предвид че е без реклама. Качени над 800 продукта с уникално на 85% описание и има още за качване. По сайта са работели двама много уважавани членове на форума и им е платено разбира се. Аналитика не работи коректно, и за това данни за момента няма да мога да дам (може през друг софтуер да се види.) Продава се с цялото ноу-хау, домейн, хост, файлове и контакт с доставчика. Нямам абсолютно никакво време за сайта. Работи се на принципа на дропшишинг.
Повече инфо на лично.
Цената е по-договаряне.
Тел:0894087733
Поздрави!
 
От: Онлайн магазин

Пусни ми ЛС с линк и малко информация за продажбите.
Поздрави.
 
От: Онлайн магазин

Мисля, че отговорих на всички и все пак ако не съм успял пишете.
Нямам почти никакво време, в момента има поръчки но поради липса на време не мога да ги обслужвам.
Не съм мислил много над цената, но при всички положения ще бъде от типа "символична".
Ако имате въпроси пишете.
Поздрави!
 
От: Онлайн магазин

И на мен ако може информация за начина на работа на сайта (дропшипинг или) както и линк на сайта
 
От: Онлайн магазин

Здравей.

Искам да помоля и аз за инфо - % надценка, продажби, цена и естествено линк към сайта.

Поздрави и успех.
 

Горе