Продава се: Онлайн магазин

jufo

Active Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
---------------------------------
Затворена тема
 
Последно редактирано:
Добре де, правила всякакви ама това да кажеш какво е чак на личма среща само на мен ли ми се вижда прекалено? Даже и при лична среща. Ще се окаже, че са 100 тона тор и после се чуди къде в апартамента да ги тикаш.
 
Нека оставим настрана, че не казваш нищо, но как така:

Преди пусках реклама във ФБ , но сега няма нужда понеже сайта е на първи позиции по ключови думи.
Сайта работи вече 3-ти месец и прави по около 200 поръчки на месец (което е около XXXXлв. чиста печалба) без никаква реклама.

Последно с реклама или не?

Напиши поне в горната граница на четерицифрените суми или в долната(съотвено и за пет цифрената). Какво е необходимо - склад за стоката или...
 
Здравей, чудесна обява! Мога да ти дам веднага ХХХХХ, но само след като ми прехвърлиш първо сайта! Имай ми доверие, колега а и защо да ми нямаш (нали ме познаваш).?
Не ме интересува, какво се продава, важното е да се продава! (Отговор в стил офертата ти)
Сега сериозно, ясно че не искаш да кажеш продукта за да няма конкуренция, но след като не ти се дава подробна информация, е несериозно да очакваш с подобни недомлъвки 5 цифрена сума просто ей така, защото си пич!
Напиши поне в каква сфера на дейност е сайта или продуктите (дрехи, техника, сувенири и т.н) за да не стане така, че аз продавам спортни стоки, имам пари и желание да се развивам, мога да купя продукта ти, но ти ме пращаш да продавам бални рокли....
Освен това, какво разбираш под нашумял продукт (нов продукт, или нашумял заради снега, например лопати за разриване на сняг, годишни винетки).....
Успех!
 
Последно редактирано:
---------------------------------
Затворена тема
 
Последно редактирано:
Нямаше нужда пък ако се пусне реклама поръчките ще са двойно!Кой здравомислещ човек не би си вдигнал продажбите двойни и ще вика няма нужда?Ти сериозно ли?То и обявата ти е несериозна така, че за каква сериозност говорим?!
 
---------------------------------
Затворена тема
 
Последно редактирано:
---------------------------------
Затворена тема
 
Последно редактирано:

Горе