Търся: Онлайн магазин

TodorG

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Става въпрос за онлайн магазин с голяма перспектива.Търся човек с умения да го направи.Повече информация на лично. БЛАГОДАРЯ
 
Здравей TodorG
изпратете, ако желаете на [email protected] подробно задание, относно желана визия и функционалност, за изработка на интернет магазин и в кратък срок ще ви подготвим оферта за изпълнение, ако е изпълнимо от нас.
Поздрави!
Н. Николов
 
Става въпрос за онлайн магазин с голяма перспектива.Търся човек с умения да го направи.Повече информация на лично. БЛАГОДАРЯ
Искаш да бъде изработен магазина или искаш да е направен на вече готова платформа, като WooCommerce примерно?
 
Здравейте!
Имам уменията да ви създам сайта, но не съм с някаква професионална степен или курс. Тоест самоук съм вследствие на правени няколко уеб сайта. Мога да ви помогна като изградя вашия уеб магазин на добро ниво, и на по-ниско заплащане в сравнение със специалисти!
 
Здравейте,

Притежавам необходимия опит и, ако все още се нуждаете от човек за работата, можете да се свържете с мен тук или на имейл: [email protected]

Това са част от проектите в портфолиото ми: Huppy-Puppy; Molt Design; Antismog; Accesomoda ...

Поздрави,
Иво Младенов
 

Горе