Продава се: Онлайн медията Нова Вест

реално може да е взел 357000 члена х 0.08 лв. = 28560 лв.
Новини.бг яко си я спамят 😁 като гледам активността ще си избият парите след 2-3 години
 
Много ми е интересно , фб страницата за каква сума е продадена?
средно върви между от 8 до 12 стотинки на член. Ако новини.бг я е купило която е собственост на Николай Събев собственика на Еконт , то той със сигурност е платил 30 000 лв.
 
Купил я е Media Group, който е в темата. А Събев за който някога съм работил,няма да се занимава с фб страница
Събев ли няма да се занимава с ФБ страница???? Сгрешил си! Покрай изборите накупиха страници с над 1.5 млн члена и ги направиха партийни.
 
Нямам добри чувства към него, имам интерес колко струва такава страница в момента. Тъй като имам допир до няколко големи
 
Нямам добри чувства към него, имам интерес колко струва такава страница в момента. Тъй като имам допир до няколко големи
аз ти отговорих ... сложи го най ниска цена 8 стотинки на член
 
Принципно вече тия големите страници не са фактор. Рийча е яко ограничен, вървят само сайтове, които са вързани с определена страница.
 
Принципно вече тия големите страници не са фактор. Рийча е яко ограничен, вървят само сайтове, които са вързани с определена страница.
дай пример, според мен нищо не върви сега
 
Нямам добри чувства към него, имам интерес колко струва такава страница в момента. Тъй като имам допир до няколко големи
Грешката или по скоро тарикатлъка на повечето продавачи е ,че чакат да им замрат страниците и тогава искат по 8-12 стинки на последовател, а реално струва наполовина. Активността е най-важният фактор . Аз имам страници от по 5 хиляди ,който са много по-активни и носят повече трафик от такива с по 30 000 ,които са позамряли
 
дай пример, според мен нищо не върви сега
Ми имам 1 страница, която беше 13 к и вадеше 1 месец яко препоръчани с по над 100к рийч :)
 
Сигурно са му дали поне 20к иначе защо да я продава без сайта.
 
40 000 лв за фейсбук страница ? Айде бе :D :D
Странно, но преди седмица клиент закупи страница за 56к, просто масово хората живеят в друга държава явно. На мен също ми е странно това, но има хора да купуват и да продават на такива цени, а някой агенции правят магазини за 600 лв даже някой за 500 лв и правят масаж на краката, а други продават инстаграм и фб страници за 50к.
 
Странно, но преди седмица клиент закупи страница за 56к, просто масово хората живеят в друга държава явно. На мен също ми е странно това, но има хора да купуват и да продават на такива цени, а някой агенции правят магазини за 600 лв даже някой за 500 лв и правят масаж на краката, а други продават инстаграм и фб страници за 50к.
При теб цените са на друго ниво, няма конкуренция просто...
 
Странно, но преди седмица клиент закупи страница за 56к, просто масово хората живеят в друга държава явно. На мен също ми е странно това, но има хора да купуват и да продават на такива цени, а някой агенции правят магазини за 600 лв даже някой за 500 лв и правят масаж на краката, а други продават инстаграм и фб страници за 50к.
може ли кординати? за масажите на краката , че имам полиневропатия :)
 
Странно, но преди седмица клиент закупи страница за 56к, просто масово хората живеят в друга държава явно. На мен също ми е странно това, но има хора да купуват и да продават на такива цени, а някой агенции правят магазини за 600 лв даже някой за 500 лв и правят масаж на краката, а други продават инстаграм и фб страници за 50к.
Каква е била тази страница?
 
Странно, но преди седмица клиент закупи страница за 56к, просто масово хората живеят в друга държава явно. На мен също ми е странно това, но има хора да купуват и да продават на такива цени, а някой агенции правят магазини за 600 лв даже някой за 500 лв и правят масаж на краката, а други продават инстаграм и фб страници за 50к.
С колко милиона последователи е била тази страница?
 
С колко милиона последователи е била тази страница?

Здравей, няма милиони и аз бях учуден, беше за коли с 327к, но това е нищо, има къде по-странни случай.

Поздрави.
 
  • Like
Реакции: Vbb

Горе