Онлайн продаване на дрехи

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Здравейте,

Има ли някой ,който да продава онлайн дрехи .. Къде? Какви печалби има? Трудно ли е? Какви са рисковете,печалбите ? Понеже имам начин да се добера до едни тениски и анцузи на Адидас дали ще мога да ги продам? Дали ще ми искат документ,че са оригинални т.н. Малко информация ако има продавачи как стават нещата

- например в ebay, aukro т.н.
 
От: Онлайн продаване на дрехи

В йбей искат да са оригинални брандовете,в случая с адидас,аукро умря според мен...
 
От: Онлайн продаване на дрехи

НЕ се занимавам с продажба на дрехи онлайн и затова може да се счете мнението ми, като спам.

Печалба - едва ли някои от търгуващите ще ти каже. Принципно нормално е 20% да си сложиш отгоре на доставната ти цена, но пак казвам това е нормално. Ако искаш можеш и 300% да сложиш, ти си избираш. Оборот едва ли също някои ще ти каже.
П.С. Повечето по-големи магазини ги интересува оборота, като от него си правят печалбата. Колкото по-висок е той, толкова повече и по-бързо се въртят парите и съответно имаш по-добра печалба.

Всяко нещо има съответен риск, важното е да го намалиш до минимум. Направи си необходимите проучвания, бизнес план, стратегии и т.н. Анализирай всеки възможен ход, който мислиш, че може да се получи. Така ако възникне нещо непредвидено, по-лесно ще го преодолееш.

Разгледай съответните сайтове и нормални магазини на преките ти конкуренти. За магазините е лесно да прецениш какви неща се купуват и се харесват на хората. Какво би им предложил по-добро на купувачите от тях и т.н.

Не пропускаш ли и всевъзможните сайтове за обяви, форуми и т.н. за предлагане? Замислял ли си се дали на едро да ги продаваш няма да имаш повече кяр?
 
От: Онлайн продаване на дрехи

И аз не се занимавам с продажба на дрехи и не мога да бъд конкретен. Но, по едно време бачках куриер и една от редовните ми клиентки беше с шивашко ателие. Има собствен магазин и в седмицата поне 2 пъти ме викаже за пратки от магазина. Имай в предвид, че не ползваше само нашата фирма за доставки. Питах я дали е доволна от онлай търговията, каза че да ...
 
От: Онлайн продаване на дрехи

Здравейте,

Има ли някой ,който да продава онлайн дрехи .. Къде? Какви печалби има? Трудно ли е? Какви са рисковете,печалбите ? Понеже имам начин да се добера до едни тениски и анцузи на Адидас дали ще мога да ги продам? Дали ще ми искат документ,че са оригинални т.н. Малко информация ако има продавачи как стават нещата

- например в ebay, aukro т.н.

Без да пробваш, няма как да разбереш :) Много зависи от цените, качеството и политиката ти на връщане - с дрехите е малко по-рисково.
 

Горе