Онлайн продажби без касов апарат

От: Онлайн продажби без касов апарат

Аз ли нещо не схващам въпроса, ама какво общо имат спедиторските фирми с продажбите без касов апарат?
 
От: Онлайн продажби без касов апарат

Аз ли нещо не схващам въпроса, ама какво общо имат спедиторските фирми с продажбите без касов апарат?

И аз не съм много наясно относно пощенските преводи, когато изпратим стоката на клиент като (юридическо лице) и му изпратим само стокова разписка, как с пощенският превод се отчитат ? И има ли начин да се получава този превод по банка? Благодаря ако някой ме светне :)
 
От: Онлайн продажби без касов апарат

Аз ли нещо не схващам въпроса, ама какво общо имат спедиторските фирми с продажбите без касов апарат?

Разписката от пощенския превод е със силата на ценна книга и може да замести касовият бон. Усчетоводяването става с помоща именно на тези разписки и не е нужен касов апарат ;) Не съм счетоводител, дано не съм объркал терминологиите. Моля някой да ме поправи ако бъркам нещо
 
От: Онлайн продажби без касов апарат

Разписката от пощенския превод е със силата на ценна книга и може да замести касовият бон. Усчетоводяването става с помоща именно на тези разписки и не е нужен касов апарат ;) Не съм счетоводител, дано не съм объркал терминологиите. Моля някой да ме поправи ако бъркам нещо

Но това означава, че сумите трябва да се изплащат в брой нали така?
 

Горе