Онлайн продажби в Германия и западна Европа - Order Fulfillment

Здравейте на всички и честита нова година!

За всички онлайн търговци, които желаят да увеличат клиентската си база и да достигнат нови пазари MLV-Fulfillment е партньора, който ще Ви позволи това.

Кратко инфо за нас - от 2016 година насам развиваме складовата си база, както и собствен WMS софтуер, с който обработваме поръчките на нашите клиенти. Партнирайки си с нас, Вашите клиенти ще получат поръчките си в период от 1 до 2 работни дни, като всички релевантни данни се извличат автоматично от каналите Ви за продажба.

При интерес от Ваша страна, не се колебайте да ни пишете на [email protected]

Здраве, късмет и много успехи през новата година!
 
Привет,
с най-голямо удоволствие. След като подпишем договор с онлайн търговец, стъпките са следните:
1. Търговецът изпраща стоката си към склада ни в Германия по най-удобен за него начин ( палета / кашони )
2. Докато стоката пътува, колегите от IT свързват каналите за продажба на клиента
3. Импортираме всички SKU-та, които клиента желае да заскладим, както и всики релевантни за тях данни ( тегло, размери, HS code и тн. )
4. Приемаме, конролираме и заскладяваме стоката
5. При продажба получаваме автоматично всички данни за продукт, бройка, адрес за доставка, предпочитана транспортна фирма ( работим за момента с DHL - DPD - HERMES - PostNL - GLS - COLISSIMO - InPost и др. )
6. Продуктите се събират, опаковат и изпращат. Всички поръчки до около 14:00 потеглят веднага и 90% от тях се доставят next-day в Германия.
 
Последно редактирано:
Аз не разбрах много, но не съм и много навътре в тези неща.
Един малко малоумен може би въпрос.

Идеята на това цялото нещо е да изпратя стока към вас, която вие да съхранявате на склад.
Ангажиментът за продажбата на конкретната стока е изцяло мой, а вие спомагате за бързото получаване на местно ниво от крайния клиент?
 
Аз не разбрах много, но не съм и много навътре в тези неща.
Един малко малоумен може би въпрос.

Идеята на това цялото нещо е да изпратя стока към вас, която вие да съхранявате на склад.
Ангажиментът за продажбата на конкретната стока е изцяло мой, а вие спомагате за бързото получаване на местно ниво от крайния клиент?
Да и накрая ти вземат 3000-4000 евро на месец :)
 
Аз не разбрах много, но не съм и много навътре в тези неща.
Един малко малоумен може би въпрос.

Идеята на това цялото нещо е да изпратя стока към вас, която вие да съхранявате на склад.
Ангажиментът за продажбата на конкретната стока е изцяло мой, а вие спомагате за бързото получаване на местно ниво от крайния клиент?
Точно така. Outsource-ва се логистиката. Може да се прави както в този си вид, за да достигнете бързо и ефикасно до клиенти в други държави, така и в България. Като по този начин не се занимавате със складовата работа и бизнеса ви става по-гъвкав. Имате продажби - има разход по обработка; нямате продажби - имате минимална такса за съхранение и не плащате заплата на хора, които просто седят в склада.
 
Да и накрая ти вземат 3000-4000 евро на месец :)
Това е добър знак. Цената съотвества на обема продажби и свързаната с тях работа. Когато фактурата е малка, то нищо не се е случило и това не е добре за търговеца.
 

Горе