Онлайн уроци

V.Andreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
61   0   0
Здравейте,

Казвам се Владислав и от 8 години се занимавам основно с Информационни технологии (ИТ). Имам опит в направата на различни проекти като например - онлайн магазини, сайтове за развлечение, обяви, филми, фирмени и лични сайтове, форуми и много други!

Накратко това, което предлагам, е онлайн услуга.

С години работа научих много неща по трудния начин, това ми изгуби много време. Но ако Вие искате някой да Ви помогне, може да се обърнете към мен.

Предлагам онлайн уроци в ИТ сферата на цена 10лв за 60 минути. Урока става чрез използването на Skype и TeamViewer.

Предлагам максимална гъвкавост от моя страна! Скоросттна на урока я избирате Вие! Мога да обесня едно нещо толкова пъти колкото е нужно, за да го разберете. С помоща на TeamViewer виждате на Вашия компютър как точно се прави даденото нещо. Ако искате аз само да говоря, а Вие да щракате, няма проблем! Обратното не е толкова допустимо, идеята ми е наистина да бъда полезен и Вие да научите онова, от което се нуждаете.

Мога да давам онлайн уроци за:

1. Работа със Cpanel.
2. Избор на най-подходящ домейн (името на сайта).
3. Избор на най-подходящ хостинг.
4.Как да инсталираме готова платформа (wordpress, prestashop, opencart, magento и т.н.).
5. Как да конфигурираме вече инсталирана готова платформа.
6. Какво е FTP и как се работи с него.
7. Как да качваме продукти в онлайн магазина си (как да добавим видео в продукта, да направим комбинации, как да го оптимизираме и т.н.).
8. Как да качим един Модул, да го активираме и да го конфигурираме.
9. Вътрешна оптимизация на онлайн магазин/личен блог/сайт за.../ и т.н.
10. Външа оптимизация на онлайн магазин/личен блог/сайт за.../ и т.н.
11. Как да сваляме картинки (как да обработваме картинката, премахване на лого, промяна на формата и т.н.).
12. Работа с Adobe Flash Professional (FLASH) - (Основни неща като създаване на прости анимации, банери, малък сайт.).
13. Работа с Wordpress (как да изберем подходяща тема, да качим и инсталираме модул, да редактираме нещо по сайта и т.н.).
14. Работа с Prestashop (помощ при различни въпроси, свързани с вътрешната и външната част на магазина).
15. Основни SEO познания.
16. Как да се грижим редовно за нашата страница/група в Facebook с малко време.
17. Как да използваме Pinterest за онлайн бизнеса Ви (за хора с онлайн магазин).
18. Как да привлечем нови клиенти с Youtube и Vbox7.
19. Как да сложим хубав брояч на сайта и какво точно трябва да гледаме (къде от цялата статистика трябва да се гледа и следи, кое какво означава и т.н.).
20. Как да направите сайтът си по-бърз (да зарежда по-бързо).
21. Как да сложите мобилна версия на сайта си (ако системата позволява лесен начин).
22. Основи в програмирането (какво трябва да знаете, за да се оправяте сами, основна информация source code на избрана от Вас страница).
23. Информация за компютърните езици (кой език какъв е, как да ги различаваме, какво правят и т.н.).
23. Как да печеля от моя сайт (Тук оглеждам сайта и давам личното си мнение по какъв начин можете да печелите и орентировачна цена.).
26. Как да съберете няколко стотин легални линка/връзки към Вашия сайт.
27. Търсене на подходящи ключови думи.
28. Работа с google webmaster tool.

Малко ми е трудно да опиша всичко, има толкова много неща, на които бих могъл да дам урок. Моля просто, ако искате да научите нещо в IT сферата на основно или средно ниво да се свържите с мен. Ако мога да помогна, ще се разберем, ако не, ще се опитам да Ви насоча към някой друг.

Работя с различни начини на плащане: Банков превод, Paypal, Easypay, Еконт, Пощенски запис.

За нови клиенти плащането задължително трябва да стане преди урока.

Благодаря за отделеното внимание!
Ако имате интерес към онлайн урок, моля да ми пишете на лично съобщение, в скайп или направо в темата.
 
От: Онлайн уроци

Проявявам интерес. Ще бъда благодарна, ако се свържете с мен. Поздрави!
 
От: Онлайн уроци

Проявявам интерес. Ще бъда благодарна, ако се свържете с мен. Поздрави!

Здравейте,

Пратих Ви лично съобщение.

Всеки може да ме добави в скайп от : тук
 
Последно редактирано:
От: Онлайн уроци

Типичния пример за всичко разбиращ, повярвай ми няма такъв човек. Малко на лов на шарани ми се вижда темата.
 
От: Онлайн уроци

Типичния пример за всичко разбиращ, повярвай ми няма такъв човек. Малко на лов на шарани ми се вижда темата.

Ако забележиш съм писал, че предлагам онлайн уроци за основно и на места средно ниво. Имам основни познания по - всички точки които съм написал! Никъде не съм писал, че разбирам от всички! Писъл съм, че ми е трудно да опиша всичко! Твоят коментар е типичен пример за хейтърство.
 
От: Онлайн уроци

Ако забележиш съм писал, че предлагам онлайн уроци за основно и на места средно ниво. Имам основни познания по - всички точки които съм написал! Никъде не съм писал, че разбирам от всички! Писъл съм, че ми е трудно да опиша всичко! Твоят коментар е типичен пример за хейтърство.

Има си начини да се защитят парите на потребителите. Към потребителите, които искат да научат от този колега - не се страхувайте! Към колегата - не е лошо, да упоменеш въпросните начини за гарантиране на парите на потребителите :)
 
От: Онлайн уроци

Разбира се, че ако не сте доволни от урока, парите Ви ще бъдат върнати! 100% цялата сума в рамките на 3 работни дни!
Всеки може да види какво споделят хората за сделките които са правили с мен: тук
 
От: Онлайн уроци

Мисля да опитам с един от уроците. Изпрати ми скайпа си на ЛС, защото аз още не мога да пращам.
 
От: Онлайн уроци

Мисля да опитам с един от уроците. Изпрати ми скайпа си на ЛС, защото аз още не мога да пращам.

Пратих Ви лично съобщение.


Моля хората които се възползваха от 1-2 урока да споделят своето мнение.
 
От: Онлайн уроци

Здравейте,за тези които са негативно настроени или пък тези които търсят помощ,ще разкажа накратко.
Стартирам онлайн магазин и без да навлизам в подробности,изведнъж се оказах в положение че аз трябва да довърша всичко сама,а повярвайте и идея си нямах как да се справя с неща,като качване на снимки,добавяне и разпределяне на категории,размери и т.н.
Започнах да търся начин да се справя със ситуацията и така попаднах на Влади.Аз бях тази,която го помолих за помощ,взех точно два урока и в момента магазина ми е подреден,успявам да го управлявам,а аз съм с нови знания и доволна че се справям сама т.е инвестирах в себе си :).
Влади благодаря,че ми отдели време и ми показа,че човек,дори и да не знае,винаги може да се научи.
И последно да споделя,какво ми направи впечатление:когато му се обадих аз исках той да довърши магазина да качи снимките и т.н.,но той държеше да се науча аз да го правя.Оставям на вас да прецените...
Отново благодаря,за търпението и професионализма и че има хора,които отделят от времето си да помагат на другите,срещу скромно заплащане.
 

Горе