0

Здравейте група.
От 2-3 месеца съм в Онлифенс Бизнеса.

Имам 2 - 3 години опит в Къстъмър Суппорт -> бил съм нормален агент -> сениор -> теам лийд в някой от по - големите финтек компании за крипто.
Започнах да работя за един от големите играчи в нишата с цел да науча кое как прави, като му менежирах отбор от 3 ма чатъри, които оправяха чатовете 24/7 за по - големите му модели ( и така до ден днешен).

Кратко разяснение -> ОФ е бизнес модел при който модела трупа последователи в различни социални мрежи, правят се акаунти в платофрми като : Реддит, Тиндер, Бъмбле, Туитър и т.н. -> след това фунията продължава най - често към Инстаграм / Телеграм / Снапчат -> и фунията се затваря в ОнлиФенс.
Когато хората се абонирате се минава към продаването на контент в съобщенията в ОФ.

В момента работя все още с въпросния човек и отделно менежирам 2 мой модела.

Защо поствам този тхреад?
Сигурен съм , че покрай Кобра Тате ще има доста хора на които може би им е станало интересно как работи или дори са си мислили да пробват.
Идеята ми е , да събера хора, които биха имали интерес да се занимават с подобно нещо.

Хляб има! -> пускам ви няколко примерни статискити какви приходи прави само един модел :

Разбира се, тези резултати няма да са постижими за хора , които тепърва започват ( по този акаунт работят 6-7 човека.
Ако имате интерес -> мога да ви предоставя над 10 платени курса в нишата и всички приложения / неща който аз знам напълно безплатно.


Търся следните хора :
Чатъри -> имам доста контакти с хора, които търсят някой да прави чатовете за техните модели -> средното заплащане е от 2 до 5 долара на час и от 3 до 20% от продажбите ( много зависи от акаунта / колко часа / дали е само 1 акаунт и тн).


Маркетинг -> Това е основата на този бизнес, ако имате интерес мога да ви науча на основите на различните маркетинг канали -> в последствие предлагам или да развиваме общи модели или мога да ви помогна да намирате агенции, които да рекламирате. -> всякакъв опит е плюс

Рекруитъри -> Заплащане на намерен модел след 30 дневен тестов период , че модела е сериозен.
Също така търся да закупя :

*Туитър страници с истински последователи
*Тик Ток страници с истински последователи

Ако Ви се сторило интересно и искате да обсъдим нещо може да ме намерите в Телеграм :

Поздрави



Виж файлът 26883Виж файлът 26884Виж файлът 26882
Най-накрая нещо написано смислено, последователно и изчерпателно със обяснение и контакти.
Ах жалко че е в бранш, който мразя....
 

Горе