Опасна ли е тази рекламна кампания във FACEBOOK?

mnnedialkov

Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
(Само се извинявам, ако съм объркал раздела на обявата)

За първи път плащам за реклама във ФБ и не съм много запознат!? Платих 50$ за харесвания на една страница и ще Ви дам статистиката за днес(почти същата е и статистиката за вчера):
attachment.php


Както казах за първи път правя кампании в ФБ и ми се струва доста евтино - това е под 1 цент или 0,013 лв. на харесване, което е като цена на поръчките за LJ :D
Притесненията ми са дали могат да баннат страницата ми - какви Ви са препоръките ... т.е какво НЕ трябва да правя, за да не стане някакъв гаф?
Иначе за страницата: 224хил. е, пускат се доста снимки на ден и прави добри харесвания/споденяния(станд. снимки 600-1000 харесвания, а по силните - 4-7 хил. харесвания), има атрактивно и провокативно име, без реклама прави по 600-1000 харесвания на ден и така ...
 

Прикачени файлове

  • 6962291J.jpg
    6962291J.jpg
    9.6 KB · Преглеждания: 183
Последно редактирано:
От: Опасна ли е тази рекламна кампания във FACEBOOK?

Страницата няма как да ти я банат, ако си плащаш за лайкове. В момента ти дава ниска цена, защото си нов рекламен профил след време ще видиш какво ще стане :) при мен цената на клик е 0.06-0.13 евро цента.
 
От: Опасна ли е тази рекламна кампания във FACEBOOK?

Страницата няма как да ти я банат, ако си плащаш за лайкове. В момента ти дава ниска цена, защото си нов рекламен профил след време ще видиш какво ще стане :) при мен цената на клик е 0.06-0.13 евро цента.

Бахти и мошениците ... Точно се каних да добавя още 500 долара за кампанията! :D
Хубаво, че ме информира ...
 
От: Опасна ли е тази рекламна кампания във FACEBOOK?

Според мен зависи и от категорията, в коята наддаваш. При мен е около 0.15 евро/лайк ( #football ).
И аз смятам, че няма да ти блокират страницата, ако си плащаш. Все пак това е идеята.
 
От: Опасна ли е тази рекламна кампания във FACEBOOK?

Защо да я блокират? Това е реклама през тях, няма причина да я блокират.
За цената на клик зависи от това в коя ниша рекламираш.
Ако се появи друг рекламодател и той определи повече пари за клик, ще показва неговата реклама с приоритет пред твоята.
Възможно е от това да се получи така че на 1 цент изобщо да не ти показва рекламата пред потребителите.
 
Re: От: Re: Опасна ли е тази рекламна кампания във FACEBOOK?

но точно тази закриха...
Не си плащал достатъчно..

Колко платени реклами си пуснал?
 
От: Опасна ли е тази рекламна кампания във FACEBOOK?

Закрита е не заради платената реклама през ФБ на тази страница.
Няма начин да ти я закрият защото им плащаш за реклама.
Търси причината другаде.
 
От: Опасна ли е тази рекламна кампания във FACEBOOK?

И аз ти гарантирам , че няма как да я изтрият ако си плащал за реклама,или конкуренцията те е насра..а или си правил в същото време и Лайкджаг.
Затова не споделяй страници тук , има много завистници!
 
От: Re: От: Re: Опасна ли е тази рекламна кампания във FACEBOOK?

Не си плащал достатъчно..

Колко платени реклами си пуснал?

Плащал съм за харесвания ... едно харесване ми струваше м/у 0,012-0,016 долара на харесване, което беше страшно евтино!

Закрита е не заради платената реклама през ФБ на тази страница.
Няма начин да ти я закрият защото им плащаш за реклама.
Търси причината другаде.

На мен ми е ясно, че това не е причината ... Ето линк с темата!
Може би реклама е подпомогнала да стане това - не знам! И още чакам да ми отговорят от фб след обжалването! Причината за закриването е смешна и със сигурност не съм пускал неща, които да водят до депресии и самоубийства!

И аз ти гарантирам , че няма как да я изтрият ако си плащал за реклама,или конкуренцията те е насра..а или си правил в същото време и Лайкджаг.
Затова не споделяй страници тук , има много завистници!

Точно в тази страница НИКОГА не са се пускали LJ ... дори последните месеци имаше само снимки и правеше по 600-1200 харесвания на ден само от активността на снимките и преди закриването имаше 260хил. толкинг и над 1,5млн. рийч на страницата
 
От: Опасна ли е тази рекламна кампания във FACEBOOK?

Приятел ако са ти докладвали 10 човека страницата има много голяма вероятност да бъде изтрита.Конкуренцията често прави тези номера !
 

Горе