Търся: Описания на продукти

Рейтинг - 100%
2   0   0
Привет,
Търсим човек за кратки описания на продукти (не тип "статия").
Възнаграждението, което предлагаме е 3 лв. на продукт.
 
Здравейте,

Каква е категорията на продуктите, на които искате да се пишат описания? Колко кратки трябва да са описанията? Някакви примери?
 
Здравейте,

Бихте ли изпратили линк към сайта?
 
Здравейте,

Каква е категорията на продуктите, на които искате да се пишат описания? Колко кратки трябва да са описанията? Някакви примери?
При бюджет от 3 лв. не очаквайте подробна задача. Даже хич. Като за 3 лв.
 
При бюджет от 3 лв. не очаквайте подробна задача. Даже хич. Като за 3 лв.
Как се определят цените?
Не съм копирайтър и ми е интересно.
Примерно качване на продукт от друг сайт колко пари върви?
Ако трябва да се преработи описанието, колко пари е, ако трябва да е написано от 0 колко е?
 
Как се определят цените?
Не съм копирайтър и ми е интересно.
Примерно качване на продукт от друг сайт колко пари върви?
Ако трябва да се преработи описанието, колко пари е, ако трябва да е написано от 0 колко е?

А как се определят цените за услуга от специалист? Като приемаме, че искате да работите с копирайтър. И той е специалист.

Та, как плащате на специалист? Например: на юрист, на лекар, на дизайнер? Начините са на услуга (сума) и за време (на час).

Разбира се, има вариант и за работа с бюджет. Но трябва да е сериозен. Представете си юридическа консултация за 6 лв., или лого за 5 лв. Звучи малко като продаващо описание на продукт за 3 лв.
 
Последно редактирано:
И аз така и не получих отговор щом зпочнах да задавам въпроси относно цената..

Не сте само вие май :D.
Хората са по-заети от нас контент/копирайтърите :D.

При такова чакане за отговор, представете си като стане време за заплащането... На ваше място не бих съжалявал или питал защо не получавам отговор.

Честит Ви празник и успехи с аз-буки-те и тяхното приложение на място ;)
 
Заети.. палячовци, общо взето! Първо пробват да намерят балъци за 2 и дваесе, и после кат захапат, че нема да стане - просто вазират :)
 
Здравейте, благодарим на всички, които ни изпратиха съобщения.
Засега намерихме човек, ако нещо се промени, ще пишем отново.
 
Здравейте! Бихте ли дали подробности - за какви продукти става въпрос, колко дълго трябва да е опиаснието. Благодаря!
 

Горе