Оплакване за откраднат домейн!

dalasweb

Well-Known Member
Хипотетично се замислих, ако ми откраднат домейн и делото е на регистратора на кой може да се оплачиш!
 
От: Оплакване за откраднат домейн!

На арменския поп... зависи ако е БГ регистратор и може да докажеш, че е твой сигурно може да ги съдиш. Иначе хипотетично може на интерник да се жалваш... ама само хипотетично :)
 
От: Оплакване за откраднат домейн!

е тогава няма смисъл да регвам домейн, който да ми носи хиледарки и в един момент ми го откраднат:( - отказвам се от инет бизнеса:( минавам на чушки и домати :)!Там поне печалбата е бърза и лесна!
п.с мислих някой домейн като пизза.ком да регна и след време за 2 милиона да си го продам!
 
От: Оплакване за откраднат домейн!

е тогава няма смисъл да регвам домейн, който да ми носи хиледарки и в един момент ми го откраднат:( - отказвам се от инет бизнеса:( минавам на чушки и домати :)!Там поне печалбата е бърза и лесна!
п.с мислих някой домейн като пизза.ком да регна и след време за 2 милиона да си го продам!

:lol::lol: :-o
 
От: Оплакване за откраднат домейн!

Пак те е напекла жегата май :D :D
 
От: Оплакване за откраднат домейн!

Пак те е напекла жегата май :D :D

Откакто спряха да ме следят CIA ФБР и шесто все имам чуството ,че съм следен и не е от жегата
 
От: Оплакване за откраднат домейн!

е тогава няма смисъл да регвам домейн, който да ми носи хиледарки и в един момент ми го откраднат:( - отказвам се от инет бизнеса:( минавам на чушки и домати :)!Там поне печалбата е бърза и лесна!
п.с мислих някой домейн като пизза.ком да регна и след време за 2 милиона да си го продам!

Желая ти успех в новото начинание и дано няма градушки.
 
От: Оплакване за откраднат домейн!

Ако ти откраднат чушките и доматите докато спиш, какво става :)
 
От: Оплакване за откраднат домейн!

принципно такива оплаквания трябва да се депозират директно към ICANN. Все пак тази организация делегира правата на registrar-ите.
 
От: Оплакване за откраднат домейн!

духаш супата от всякъде. Крали са ми ком и до там си остана... там бяхме ортаци ортака несериозен от към пароли ортак и двамата яко вътре. С бг домейните мисля че можеш да издрапаш ама иначе...
 
може да заключиш домейн към регистратора с деадболт - при някой регистратори - доплаща се, дори и да ти хакнат паролата няма да може да го трансферират докато не изпратят една купчина документи да се види че си ти... трябва ако е сериозен световен регистратор няма да се занимава с такива неща...

домейни за продажба си е сложна материя обаче трябва да имаш сериозен подход ако ще играеш за да не ти го вземат с арбитраж но ако седиш при генерик имената (който са име на категория като пизза.ком) ще им е много трудно там кеша играе - само че 99 процента от тях са заети

пп аз мисля съм писал преди години по тази тема - едно прителче купува само от бг фирми щото ако фирмата му го свиела щял да играе винкела по шефчето...
 

Горе