Предлагам: Оптимизация и изработка на сайтове и онлайн магазини - HTML5 & CSS3 услуги.

helf_php

Active Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Здравейте,

от известно време ми остава повече свободно време :D и си предлагам услугите.

Ъпдейт:

Нова услуга:
- Всекидневно добавяне на 2-3 нови статии във вашия сайт. Абонаментна услуга всеки месец. Цената варира в зависимост от нишата на уеб сайта. Като самите статии са от мен.

Свободни места 0/4 - Ограничено количество на услугата за месечен абонамент.

Ъпдейт 2:
Нова услуга:
Приемам поръчки и за писане на статии:

Това е цената за 100 думи
- Писане на нова статия: на Български - 2.70 лв / 100 думи


А те са:

- Изработвам сайтове на Wordpress
- Онлайн Магазини на Wordpress + WooCommerce.
- Разбирам от HTML5 & CSS3

*Предлагам и On-Page Seo оптимизация включваща анализиране и подбиране на ключови думи за сайта ви.

Ако искате може да ме наемете за ваш проект. На линия съм.

НАЕМИ МЕ СЕГА :cool:
 
Последно редактирано:
Ъпдейт на темата. Предлагам и нова услуга. Месечен абонамент за всекидневно добавяне на нови статии в сайта ви. Статиите ги пиша и проверявам, тоест ще имате 2-3 нови статии в сайта всеки ден. Съживете стари сайтове с тази услуга. Самата услуга зависи от нишата за това не обявявам цени. Ако за написването на една статия 300-400 думи е нужен един час, цената ще е по-висока. На линия съм за абонаменти като лимита ми е 8 статии на ден. Тоест 4 човека ще могат да се възползват всеки месец.
 
Така още един Ъпдейт.

Приемам поръчки и за писане на статии:

Това е цената за 100 думи
- Писане на нова статия: на Български - 2.70 лв / 100 думи
 
Здравейте на всички.

► На разположение съм в момента и ако имате нужда от изброените услуги, може да се свържете с мен.
✔ 2.40 за цената на 100 думи до 15 февруари. ☢

❶ Ако имате нужда от писане на продуктови описания, месечна поддръжка на уеб сайт / магазин съм свободен за момента.
❷ С мен може да се свържете чрез лично съобщение.
❸ Заявете избрана услуга сега!



 
Ъпдейт:
Свободен съм за поръчки на статии, изработка на малки фирмени уеб сайтове и други.
 

Горе