Оптимизация на немски сайт

biaaro

Well-Known Member
Има ли наякой вещ в оптимизирането на немски сайт? Или по скоро със списък с директории, социални мрежи и тн.
Намерих няколко листинги с директории, обаче там да добавиш сайт си е изпитание. На повечето от тях минимума за описание е 500 знака, а на най голямата ПР8 минимума е 1000 знака... УЖАС:shock: Като вземем предвид и немския, който ми меко казано зле... добавям по линк на ден:(. Както се вижда по-зле от това може да стане само ако съвсем не се занимавам със сайта:)

Та има ли добър човек със списъче с класически немски директории и други ресурси дето да не се налага да скалъпвам по един роман за да си добавя смотаното сайтче?:)
 
От: Оптимизация на немски сайт

Ползвай социални мрежи , по-ефективно е , колкото дира си добавил , достатъчно са , колкото да види г на каква тематика ти е сайта , захвани се с мрежите.
 
От: Оптимизация на немски сайт

Първо това направих естествено. Соц. мрежи, топ-сайтове, тук-там блог коментари всичко което намерих минах. Обаче намерих само 20-на соц. мрежии 5-6 букмаркинк сайтове, което ми се вижда двърде малко при 30 000 000 и повече потребители. Като налазвах натам си мислех, че има купища такива обаче нещо не ги намирам.

Ползвай социални мрежи , по-ефективно е , колкото дира си добавил , достатъчно са , колкото да види г на каква тематика ти е сайта , захвани се с мрежите.
 
От: Оптимизация на немски сайт

Аз също се интересувам как може да се популяризира немски сайт, предлагам да се сложи тази тема по нагоре и да се добавят ресурси , не бива да се подценява немския пазар
 
От: Оптимизация на немски сайт

Колегата ми владее перфектно писмено немски. Студент е в Германия. Ако Ви трябва перфектен превод без писмени и граматични грешки или написване на текст ще помогне. Както вече знаете, имам сайт и търся качествено оптимизиране в БГ. ;)

П.П. Срещу услуги от колегата не очаквам вие да ми правите сео-то, доволен съм да ми се казва етап по етап къде какво точно да правя ;)
 
Последно редактирано:
От: Оптимизация на немски сайт

Колегата ми владее перфектно писмено немски. Студент е в Германия. Ако Ви трябва перфектен превод без писмени и граматични грешки или написване на текст ще помогне. Както вече знаете, имам сайт и търся качествено оптимизиране в БГ. ;)

П.П. Срещу услуги от колегата не очаквам вие да ми правите сео-то, доволен съм да ми се казва етап по етап къде какво точно да правя ;)

Ония дето не може да сложи как трябва един брояч?
Извинявам се за оффтопика , но не се здържах просто .

Аз пак продължавам да натискам , че директории не ти трябват , насочи се изцяло към социал линк билдинг и 5-6 сателитки на немски език !
 
От: Оптимизация на немски сайт

Ако знаех какво са сателитки и социал линк билдинг нямаше да съм в форума, а щях да го правя. А това за изрязването беше изрязано, за да тръгне картинката без други неща около нея! Впоследствие се видя, че не отчита както трябва и се оправи.
 
От: Оптимизация на немски сайт

Аз също се интересувам как може да се популяризира немски сайт, предлагам да се сложи тази тема по нагоре и да се добавят ресурси , не бива да се подценява немския пазар


Днес по-късно ще постна всичко качесвено което съм намерил до тук.

Колегата ми владее перфектно писмено немски. Студент е в Германия. Ако Ви трябва перфектен превод без писмени и граматични грешки или написване на текст ще помогне. Както вече знаете, имам сайт и търся качествено оптимизиране в БГ. ;)

П.П. Срещу услуги от колегата не очаквам вие да ми правите сео-то, доволен съм да ми се казва етап по етап къде какво точно да правя ;)

Жалко че не съм СЕО експерт за да се възползвам:)

Аз пак продължавам да натискам , че директории не ти трябват , насочи се изцяло към социал линк билдинг и 5-6 сателитки на немски език !

Аз мисля че с директории е по добре отколко без тях. Ако не помогнат, поне няма да навредят. Ресурсите в Германия не са толкова много, че да не ги обхвана всичките. Да има макс 200 директории, мисля не е проблем да се минат всички... само да ги намеря:) Ако не се постигнат желаните резултати ще мисля по хард стратегия.
 
От: От: Оптимизация на немски сайт

Да има макс 200 директории, мисля не е проблем да се минат всички... само да ги намеря:).

айде и аз ще потърся ...щото съм почти сигурна че имах списък с немски директории някъде из е-мейлите..:)
 
Последно редактирано:
От: Оптимизация на немски сайт

Ето малко материал: Социлни мрежи и Директории. Директориите са много тегави:)


Deutsche Social Bookmarking & News Network


Mister Wong NoFollow
Webnews NoFollow
Infopirat DoFollow
Yeebase DoFollow
Yigg DoFollow
Oneview DoFollow
Google Bookmarks DoFollow
Icio.de DoFollow – Tipp!
Newstube DoFollow
Readster DoFollow
SeekXL Bookmarks NoFollow
llTagz NoFollow
Seoigg Do-Follow
de.lirio.us NoFollow
Netselektor DoFollow
Newsider DoFollow
Tausendreporter NoFollow
MyFaves NoFollow
Linksilo NoFollow
Linkarena NoFollow
Weblinkr NoFollow
Tagthat NoFollow
Xixxi DoFollow
bookmarks.cc NoFollow
Kledy DoFollow
Public Bookmark DoFollow
Linkarchiv NoFollow
Klickts DoFollow
Mr Bookmark NoFollow
FavNetz NoFollow
Findz DoFollow
Webbui DoFollow
Mc Bookmark DoFollow Mein Bookmark DoFollow
Daten Information DoFollow

Webkataloge und Webverzeichnisse

PR-8
Diwe-Design.com

PR-7

Azoon.de
Kfz-Auskunft.de
Retort.de

PE-6

121-shop.de
Acont.de
Alleskostenlos.ch
bellnet.com
Campuswomenlead.org
Directory33.de
Firmen-banner.de
hotspot24.de
Informationsarchiv.com
Mark2Mark.de
Paradisi.de
Promada.de
Sharelook.de
Suche4all.de
Suchbiene.de
Suchnase.de
Swoogle.org
VipsPlace.com
Webdesign-Tools.de
Webverzeichnis-Webkatalog.de

PR-5
123such.de
37x.de
1a-Portal.de
1klick.info
4uu.de
Alldir.de
azillo.de
beammachine.net
Beetoo.de
besano.de
Bestofall.de
Blog-Sucher.de
Branchas.de
Bunte-Suche.de
Cooldino.de
Cynance.de
DE-Linkliste.de
DerArchivar.de
Derwebmaster.com
deutscher-Index.info
Devaro.com
Directory.Dialcontent.de
dreigutelinks.de
ebelio.de
exfind.de
Findigo.de
florian.faule-schweine.com
Geschaeftsfelder.info
Guty.de
Hoood.de
hph-web.de
interdino.de
Kostenloser-Webkatalog.de
Link-Katalog.de
Linkball.de
Linkboy.de
linkfeed.de
Linkheim.de
Linkindex.de
Linklist.MB-Media.at
Linkmania.net
Linkmoney.de
Linksuche.de
Lool.at
Mayertips.de
Netreal.de
Netz2k.de
Netzengel.com
Onlinestreet.de
openWBK.com
oyos.net
Ozzu.de
Pagesuche.de
phpLD.de
Pixel-Partisan.de
Portals24.de
Promada.biz
Promada.net
Promada-search.de
Regional-Welt.de
SalamanderSuche.de
Saxonysearch.de
Screenshot-Suche.de
SearchCat.de
Showlinks.de
Sportsuche.info
ssim.de
Such-Steek.de
Suchefix.de
Suchmaschine-Webkatalog.de
Topreflex.de
Umwelt-Atlas.de
Web-Dolphin.de
Web-Verzeichnis.net
Webauskunft.info
webfee.de
Webinteger.net
Webkatalog-Promada.info
Webkatalog-webverzeichnis.com
Webmasterwelt.net
Webverzeichnis.in
Werbeagentur-in.de
Willgoto.com
Xover.de
 
От: Оптимизация на немски сайт

Тегави са , някакви смешни малки директорийки с някакви супер подробни описания за вътрешния ред и условия за ползване и 1000 обяснения ама аджеба за какво точно е тая директория, абе немска работа...ама не са само 200, на тоя сърч на Г. дето съм дали линк 1вите 2 резултата са СЕО форуми, като се разровиш там има теми с директории и ми се виждат доста, освен това има и директории за статии , което според мен си е 1000 пъти по ефективно, трябва да се провери дали езинеартикълс приемат статии на немски и дали може да се правят скуидо лещи на немски
 
От: Оптимизация на немски сайт

Имам питане към колегите със сайтове на немски: Някой има ли впечатления до колко швабите си падат по клюки и мистерии, понеже имам много готин домейн на немски и смятам да го вадя от паркинга :)
 
От: Оптимизация на немски сайт

vladko82, аз нямам сайт на немски, но съм живяла в Германия и поне в тази част, където бях аз, определено си падаха по клюките, мистериите и обсъждането на околните. И аз бях изненадана, но факт.
 
От: Оптимизация на немски сайт

vladko82, аз нямам сайт на немски, но съм живяла в Германия и поне в тази част, където бях аз, определено си падаха по клюките, мистериите и обсъждането на околните. И аз бях изненадана, но факт.

А дано, аз го пуснах на бързо- втория в подписа ми. Ще ги видим швабите. :) Иначе, съдейки по ника ти, го шпрехаш Дойч-а. ;)
 
От: Оптимизация на немски сайт

Шпрехам го, определено:) А, ако гледаш ника ми, там има правописна грешка, явно като съм се регистраирала много съм е развълнувала:)))Сега трябва да видя как да си променя потребителското име.
Да споделиш впечатления за сайта и има ли интерес към него:)
 

Горе