Оптимизация на сайтове, PHP, MySQL, HTML и т.н.

AnTrakS

Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте, извършвам услуги на всеки за всичко :D(свързано с уеб програмиране разбира се). Занимавам се от 6 години с уеб програмиране, като на времето съм писал и някои от кодовете за по-известните български онлайн игри(нарочно не ги споменавам, който се интересува ще му ги кажа). Цени, разбира се по договаряне, срок за изпълнение също, но максимално бързо. От малка оптимизация на код до по-големи проекти също заемам. Не искам да се претрупвам с проекти/работа, за това ще работя по 1, макс. 2 проекта.

За контакти на ЛС или Скайп, има го в профила ми.


Поздрави :).

Благодаря ти за помощта! Човека си разбира от работата, повярвайте ми :)

Коректен колега....веднага се отзова.
За сега всичко е ОК.

Вече е готов и ето за тази страница ставаше въпрос http://bgimoti.biz/service_providers/...
Пипна по PHP, базата данни, CSS...както каза колегата...разбира от тези неща който предлага.

Някои завършени проекти:

 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: wood
От: Оптимизация на сайтове, PHP, MySQL, HTML и т.н.

За първите двама желаещи да им се напише нещо, ще го направя безплатно срещу ревю!
 
От: Оптимизация на сайтове, PHP, MySQL, HTML и т.н.

За първите двама желаещи да им се напише нещо, ще го направя безплатно срещу ревю!

Дай едното ..
....искам малка корекция на една страница.
Писах ти на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Оптимизация на сайтове, PHP, MySQL, HTML и т.н.

Коректен колега....веднага се отзова.
За сега всичко е ОК.
 
От: Оптимизация на сайтове, PHP, MySQL, HTML и т.н.

Благодаря колега, wood се възползва от едното ревю, xstudio-bg.com ми е писал също ЛС!(т.е. второто е за него)
 
От: Оптимизация на сайтове, PHP, MySQL, HTML и т.н.

Благодаря ти за помощта! Човека си разбира от работата, повярвайте ми :)
 
От: Оптимизация на сайтове, PHP, MySQL, HTML и т.н.

Вече е готов и ето за тази страница ставаше въпрос http://bgimoti.biz/service_providers/...
Пипна по PHP, базата данни, CSS...както каза колегата...разбира от тези неща който предлага.
 
От: Оптимизация на сайтове, PHP, MySQL, HTML и т.н.

Преди му бях поръчал една система, работи известно време и после се ската. Една червена ряпа от мен.
 
От: Оптимизация на сайтове, PHP, MySQL, HTML и т.н.

Благодаря на колегите, които се отзоваха на ревютата! г-н frukt0, а ти колега толкова страшно ми бръкна в здравето с тази система, въпреки това, което ти обяснявах тогава. Пък и човек, като иска нещо да му се направи поне да знае точно какво иска! Всеки има право да си дава мнението тук и за това са и оценките. Не беше коректен към мен по някои отношения и заради това се отказах от теб. Само ще те помоля да не ми спамиш в темата, а ако имаш нещо да ми казваш ми го кажи на ЛС.

Благодаря!
 
От: Оптимизация на сайтове, PHP, MySQL, HTML и т.н.

Благодаря на колегите, които се отзоваха на ревютата! г-н frukt0, а ти колега толкова страшно ми бръкна в здравето с тази система, въпреки това, което ти обяснявах тогава. Пък и човек, като иска нещо да му се направи поне да знае точно какво иска! Всеки има право да си дава мнението тук и за това са и оценките. Не беше коректен към мен по някои отношения и заради това се отказах от теб. Само ще те помоля да не ми спамиш в темата, а ако имаш нещо да ми казваш ми го кажи на ЛС.

Благодаря!

Ако от скоро се занимаваш с това, определено трябва да свикнеш с такива клиенти (просто не се впрягай). С всеки трети ще е така. Успех от мен, и да попитам от javascript разбираш ли?
 
От: Оптимизация на сайтове, PHP, MySQL, HTML и т.н.

Хипер доволен съм от колегата!!! Разбира си от работата, много е отзивчив! Препоръчвам го с 2те ръце и 2та крака! :)
 
От: Оптимизация на сайтове, PHP, MySQL, HTML и т.н.

Много съм доволен! Перфектна работа е свършил по сайта. РАБОТИ БЪРЗО И С МНОГО ЖЕЛАНИЕ !!!
Препоръчвам, човекът много разбира.
 
От: Оптимизация на сайтове, PHP, MySQL, HTML и т.н.

Свободен за поръчки :)
 

Горе