Оптимизация на сайт за продажба на кучета

pitbull-team

New Member
Ключови думи: ловджийски кучета, продавам кучета, купувам кучета. Това са думите, за срок мисля че шест месеца е нормален срок. Искам сайта да е на едно от първите 3 места по тези думи в Гугъл. Ако мислите, че можете да се справите ми пишете вашите оферти на лични съобщения. Поздрави и моля не се карайте тук. :)
 
От: Оптимизация на сайт за продажба на кучета

Не мисля, че можеш да пребориш уикипедията, ютуб и вебокс. Тъй че - 4 място макс. Според моя опит с моя сайт.
 
От: Оптимизация на сайт за продажба на кучета

Естествено че може да ги бие, най-елементарно е да си качи свое видео по темата и във youtube И във vbox.
А и като се загледаш, няма особен наплив от конкуренти.
 
От: Оптимизация на сайт за продажба на кучета

Точно. Ще направя няколко клипа, които мисля че ще ми свършат много добра работа. :) Очаквам вашите оферти за 3-те ключови думи. Може би до 2-3 дни ще пусна сайта, че нещата се развиват бързо.
 
От: Оптимизация на сайт за продажба на кучета

Четох и за структура на сайт за добро сео, но съм още нов в интернет пространството и не разбирам нещата. Ако може някой по-простичко да ми обясни или направо да направи оферта (евентуално ако е много сложно) заедно със сео оптимизацията на сайта.
 
От: Оптимизация на сайт за продажба на кучета

Ключови думи: ловджийски кучета, продавам кучета, купувам кучета. Това са думите, за срок мисля че шест месеца е нормален срок. Искам сайта да е на едно от първите 3 места по тези думи в Гугъл. Ако мислите, че можете да се справите ми пишете вашите оферти на лични съобщения. Поздрави и моля не се карайте тук. :)

Тръгнал си по трудният път. Първо трябва да направиш анализ на ключовите думи и фрази, анализ на първите 10 сайта на конкуренцията за всяка ключова дума и фраза, чак тогава да правиш уеб дизайн.
 

Горе