Оптимизация на сайт

Здравейте,
търся някой който може да оптимизира сайт към ovo.bg
За момента единственото, което е направено е да се пусне в около 200 директории и сайтове за обяви, но ефект няма, гугъл не го намира. Не разбирам от това и поради тази причина се обръщам към вас за помощ
 
От: Оптимизация на сайт

Щом е за ОВО пиши, може да измислим нещо, но първо искам да погледна сайта. Имам доста опит със системата. Даже участвах в SEO състезанието на Acer със сайт в нея и се класирах доста добре. Все пак трябва да видя нишата, за да разбера за какво иде реч. Да не е някоя супер натоварена, че тогава няма да стане много лесно. Като цяло за начален линк билдинг директориите не са най-добрата идея. Ако искаш ще ти изпратя имейл на ЛС, на който да ми пуснеш сайта, за да мога да му направя първоначален одит и да се разберем за ценичка. Или направи още 4 мнения и ми пиши тук, ако ще се чувстваш по-сиурна. Пращам ти имейл на лични, прецени как ще ти е удобно да се свържеш с мен.
 
От: Оптимизация на сайт

Сайта не ми разреши да сложа линка, за това ви го изпращам на лични съобщение...ако ми разреши :)
 
От: Оптимизация на сайт

Сайта не ми разреши да сложа линка и не ми дава да изпращам лични съобщения...не го очаквах преди да пусна темата
 
От: Оптимизация на сайт

Сайта не ми разреши да сложа линка, за това ви го изпращам на лични съобщение...ако ми разреши :)

Трябва да имаш определен брой постове за да пускаш линк. Същото важи и за ЛС. Там са 5. Може да го постнеш във формат http(две точки)//alabala.ovo.bg
 

Горе